Wpis z mikrobloga

Mirki, jakie #kontobankowe polecacie dla lvl 18, który korzysta z niego bardziej do przechowywania oszczędności i wydawania ich przez internet? Z karty korzystam raz na ruski rok. Najlepiej aby konto było darmowe, a opłata za kartę jak najmniejsza (z łatwym do spełnienia warunkiem).

Moimi faworytami są Millennium Bank z konto 360 Student (ale wpłata tylko w oddziale i aby było w pełni darmowe trzeba zrobić min. 1 transakcje kartą) i Getin Bank z kontem Getin UP Student (gdzie podobno wszystko jest darmowe nawet wpłatomaty Euronetu do 28 roku życia, chyba że coś przeoczyłem).

#pytanie
  • 7
  • Odpowiedz
@BetonowyBrodaczBezAfro: jakie wpłaty tylko w oddziale? Przecież jak byk jest napisane że wpłatomatach też. Zresztą przecież możesz sobie iść na pocztę i wpłacić.
3zl na poczcie
a w wpłatomatach innych niz millennium to jakiś malutki procencik kwoty wpłacanej.

W sumie jak karty nie będziesz używać to możesz założyć w każdym innym banku a kartę po prostu zlikwidować ;P
  • Odpowiedz
@sunsu-sun: Przepraszam źle się wyraziłem. W Millennium Banku darmowe są tylko ich wpłatomaty, których jest niewiele + oddziały. Kartę będę wykorzystywał, ale nie na tyle aby robić miesięcznie transakcje za łączną kwotę np 300zł. Najbardziej mnie zastanawia oferta Getin Banku, gdyż nie mogę doszukać się tam jakiś znaczących wad.

@strikerrr11500: 5 transakcji kartą w miesiącu wątpię abym zrobił.
  • Odpowiedz