Wpis z mikrobloga

Teraz to #!$%@?ł xD

- Warto byłoby się zastanowić, co jest bardziej potrzebne - czołg czy darmowe obiady dla dzieciaków - mówił prezydent Robert Biedroń na antenie TVN24 w Święto Wojska Polskiego.


- Wojny nie mieliśmy już od kilkudziesięciu lat i nie zanosi się na to, żeby miało dojść do bezpośredniego konfliktu zbrojnego. (...) Ja jestem pacyfistą, uważam, że kupowanie super rakiet i wypasionych czołgów to pieniądze w dużej mierze wyrzucone w błoto - stwierdził.

http://wiadomosci.gazeta.pl/wiadomosci/1,114871,18558477,biedron-przed-defilada-wojska-zakup-wypasionych-czolgow-to.html
#4konserwy #bekazlewactwa
lkg1 - Teraz to #!$%@?ł xD
 - Warto byłoby się zastanowić, co jest bardziej potrzebne...

źródło: comment_SxqWMWuVvpQdi8EcCwrZIInWAoTQpKR0.jpg

Pobierz
  • 114
  • Odpowiedz
@lkg1: w sumie to ma rację, czego byśmy nie kupili sobie z uzbrojenia to rosja nas miażdży liczebnością. No i mają atomówki.
  • Odpowiedz
@Cheater: rly, sam wspomniałeś, że walka by trwała 1-3 dni według ekspertów więc ci się nie uda uciec, tak jak w przypadku walki z isis, która trwa już ładne kilka lat.
  • Odpowiedz
@Cheater:

W wojnie trzba koniecznie brać udział? Jakoś Dania czy Szwajcaria znalazły inne rozwiązania nawet podczas IIww

O boże, ale byliśmy głupi w '39. Przecież po prostu mogliśmy powiedzieć Hitlerowi, że my w tej wojnie udziału nie bierzemy...

  • Odpowiedz
A tak sobie pomyslalem "A wejde sobie na jego facebooka bo moze w telewizji mu sie pomylilo czy tam cos." No niestety, wrzucil link do jakiegoś onetu wlasnie z tą wypowiedzią. Ale dobra myślę "a #!$%@? pewnie ludzie go cisną w komentarzach a zobacze sobie" no i wtedy mój mozg dostał raka. Przytoczę tutaj dwa komentarze przed tym jak spadlem z fotela:

po co sie zbrojc skoro i tak ich nie dogonimy.
  • Odpowiedz