Wpis z mikrobloga

#hardmirko #hardstyle #energy2000 #kingsofhardstyle

Nawet niezły (tak serio to b. dobry) line up, nie wiem czy ostatecznie się przekonam i pojadę do energy, bo jak wiadomo ##!$%@? i żeby to jeszcze festiwalem nazwać ( ͡º ͜ʖ͡º)

Nie wiem co mogę jeszcze napisać, dlatego wstawiam psa z kromką... dlatego wstawiam ostatniego qlimaxa: https://www.youtube.com/watch?v=PnT0ANjjB88

ciekawe ile płacą artystą (wróć, artystOM) ^^ ps. i dlacemu na plakacie pod datą, napisane jest: artist? zamiast artistS? Nie znam angielskiego, ale tzn, że będą grali wszyscy na raz? (:
Rumpertumski - #hardmirko #hardstyle #energy2000 #kingsofhardstyle

Nawet niezły (t...

źródło: comment_aUZtGh20JsfSsceGzvWuKGe2SuKlbqyI.jpg

Pobierz
  • 12
@mpiotrov: no w PL, to wiadomo. Ale to trochę tak, jakby murzyn w afryce jadł gówno, bo nic smaczniejszego nie ma pod ręką... Lepiej nie jeść. No zobaczymy, jestem uprzedzony, bo znam dużo plebsu (w sensie #!$%@?), które tam jeżdżą. A dla mnie harda muzyka to coś więcej niż dzikie pląsy ćwierćmózgów. Za granicą przynajmniej nawalają sztucznymi ogniami konkretnie.
@jumperkaa: no ja to (w sensie ją) mam w dupie, kolokwialnie ujmując. Ale mam uraz letki (lekki) do tępych dzid, a że nie boję się wyrażać własnych opinii "obawiam się" takiego spotkania () Podobno lepiej zapobiegać, niż leczyć. A w energy same takie przestrzelone.