Wpis z mikrobloga

Gdyby ktoś chciał zaktualizować W7 do #windows10 i ciągle wyskakuje mu taki nr błędu: 80070002 w windows update to jeśli masz antywirusa AVAST, polecam najpierw go odinstalować. U mnie od dnia premiery, codziennie wyskakiwał ten błąd,a z braku czasu zlewałem to. Dzisiaj wolne, trochę pogrzebałem w google i ruszyło z kopyta. teraz jeszcze tylko małe pytanko. Jak usunąć z tray'a tą ikonkę od zmiany języka? W "siódemce" jakoś zaraz w opcjach tego czegoś było odznaczenie, tutaj jakoś ślepy jestem.
Pobierz segment - Gdyby ktoś chciał zaktualizować W7 do #windows10 i ciągle wyskakuje mu taki...
źródło: comment_kjxrSpSSdUNFRHNDYCKn9t4yRprqVMHF.jpg
  • 9
@segment: Co do jezyka - mozna go wylaczyc w ustawieniach obszaru powiadomien, (Krok 2) ale wtedy odpala sie na nowo przy restarcie systemu.

Ja doszedlem do innego sposobu. Krok 1, potem krok 2.

Krok 1: Panel sterowania\Zegar, język i region\Język\Ustawienia zaawansowane -> Przelaczanie metod wprowadzania (Opcje) Tam zaznaczyc ukryty i odznaczyc wszystkie "Pokaz".

Krok 2: Wlasciwosci paska (prawy klawisz na pasek zadan) Lub odrazu ustawiania -> Obszar powiadomien [Dostosuj] -Wlaczanie wylaczania
@waldo: dzięki, właściwie krok 2 miałem zrobiony, a w kroku 1 musiałem odznaczyć wszystkie "pokaż". swoją drogą głębiej się tego nie dało schować kierwa
@moreover: raczej nie w głownych bo kopalem i za kazdym uruchomieniem pojawiało się ponownie. co do centrum akcji to tam amsz wszystkie powiadomienia tj. zalacz zapore windows, dostępne są nowe aktualizacje itp