Wpis z mikrobloga

Mirabelki, a być może również Miraski (jeżeli któryś z Was będzie wiedział) mam #pytanie z działu #szydelkowanie. Robię serwetkę z kordonka, który znalazłam gdzieś w starych szpargołach i niestety nie ma on tych naklejek z boku przez co nie wiem jakiej jest grubości ani firmy. Potrzebuję go dokupić, bo nie wystarczy mi jeden motek na zrobienie całej serwetki. Wie może ktoś jak sprawdzić jakiej grubości kordonka potrzebuję?
Wołam też @kuki_1988 może będzie wiedziała :)
  • 9
@kuki_1988: post co ma 7 lat :D Musiałam przeczytać czy to na pewno ja pisałam :D Tak, szydełkuję chociaż o wiele mniej niżbym chciała. Mam dziecko teraz na pokładzie to i czasu bardzo mało.
Robię głównie bieżniki, serwety. A Ty co robisz? Ja się własnie przymierzam do serwety na stół z elementów kwadratowych ale nie mogę się zdecydować co do grubości włóczki.
@Melisandre takie stare posty są najlepsze :D znalazlam go przypadkiem, jak szukałam czegoś zupełnie innego :)
Ja poza modeliną (którą rzadko obecnie tykam), bransoletkami z koralików i innymi biżuterejnymi rzeczami bawię się żywicą, drewnem trochę (z żywicą i cieciem laserem), a z rzeczy szydełkowych to maskotki i chusty. Ostatnio uczyłam sie makramy, więc to pewnie nie koniec dziwnych rzeczy, których się podejmę ;)
Obecnie mam właśnie 2 rozpoczęte chusty, z których jedna