Wpis z mikrobloga

@wojtek9214: ja to nie wiem. Przechodzicie przez te pasy i nagle policja wyskakuje z dupy? Nie widzicie ich wczesniej czy jak? Juz tyle razy takie historie slyszalam ze nie moge uwierzyc jak to sie dzieje.
  • Odpowiedz
@policjaa: Cumplu ja dostałem taki sam o ... 2 w nocy. W promieniu mojego przechodzenia przez jezdnie nie było nic poza samochodem w meeeega oddali - jak się okazuje był to nieoznakowany samochód miłych panów.
  • Odpowiedz
  • 7
Oni przejechali dawno i stali na skrzyżowaniu. Przeszedlem bo nie myślałem ze o taka #!$%@? sie zawroca. Wiem, moj blad bo uwierzylem ze lowicka policja nie jest taka jak sie ciagle slyszy. @policjaa
  • Odpowiedz
@wojtek9214: dostalem kiedys taki sam mandat. W niedziele okolo 6 rano do tego zima wiec ciemnica. Bylo to w toruniu, przebieglem na druga strone puuuuuuustej ulicy do bankomatu. Policja siedziala pod mcdonaldsem :)
  • Odpowiedz
@wojtek9214: a ja wczoraj dopiero otworzyłem piwo i miałem sie zmywać gdy tu nagle zjawia sie policja.. odziwo nie dostałem mandatu panowie okazali się być wyrozumiali, nie ma co wrzucać wszystkich do jednego wora :)
  • Odpowiedz