Wpis z mikrobloga

Otóż #krakowskiewykopparty już za nami, przed nami #trojmiejskiewykopparty na którym mam nadzieję będziemy bawić się równie dobrze a już teraz chcę was zaprosić na #wroclawskiewykopparty

Po wielu bitwach stoczonych w wielu lokalach udało się nam w końcu załatwić lokal, co było bardzo trudne.

Impreza odbędzie się 25.05 maja (sobota) a wszystkie potrzebne informacje znajdziemy na stronie http://wroclaw.wykoparty.pl/

Na imprezę możecie zapisać się tutaj jeśli planujecie kogoś przyprowadzić ze sobą nie zapomnijcie dodać +1 w komenatrzu ;)

Obserwujcie tag #wroclawskiewykopparty żeby być na bieżąco !

#wroclaw #wykopparty #wykoparty
  • 55
  • Odpowiedz
@Werbel: bo ja bym planowala raczej jak pojechac to na dwa dni zeby sobie cos w tym Wroclawiu zobaczyc fajnego bo nigdy nie bylam :) wiec jak cos to dam znac :P
  • Odpowiedz
@kicioch: no to wlasnie o tym mowie, jak nie bedziesz miala z kim zwiedzac to daj znac, lubie spacerowac po Wro. Mieszkam z dziewczyna wiec nie musisz sie bac :P
  • Odpowiedz
@Werbel: będziemy mieć najprawdopodobniej tą pierwszą sale jak się wchodzi + może tą obok baru albo vip room - zobaczymy potem, póki co mamy zapewnione że nas przyjmą

@Werbel: tak planuje atrakcje ale zobaczymy jak sponsoring i nagrody będą wyglądać

@kicioch: SWINGERZY :D
  • Odpowiedz