Wpis z mikrobloga

No i się udało! #wygryw Praktycznie z jednym półgodzinnym przystankiem w lekko ponad dobę za kółkiem dotarliśmy do Barcelony. Tutaj rozpoczyna się nasza dalsza przygoda! ;)
Wpis jest kontynuacją tagu #fraszkiwpodrozy

Bilans trasy następujący:
Polska: 16zł za kawałek autostrady, która w 70% była w remoncie.
Niemcy: ogólnie super drogi, nie mam zastrzeżen no może oprocz korków na które się natknelismy w liczbie 5
Francja: ogólna masakra - najgorsze oznakowanie jakie kiedykolwiek widzialem. W dodatku przyjdzie wakacyjne zdjecie (a może nie?) z fotoradaru o całe +10km...
Hiszpania: "po co w autach montują kierunkowskazy?!"

Wymęczeni ale szczęśliwi - pierwsze plusku w morzu już było. Po dniu wypoczynku trzeba było poszukać noclegu dla naszego auta ;) wpadliśmy na genialny pomysł - kempingi!!! Same obce rejestracje - nie rzucalismy sie w oczy ;) Zaparkowalismy sobie na pobliskim parkingu - 2 min od morza. Nocleg uważam za udany i nawet stwiedzam, że w bagazniku mozna sie wyspac ;) Rano prysznic na plaży i można jechać - kolejne miasto to Tarragona :)

Poniżej wrzucam zdjęcie naszego "noclegu" ;)
#fraszkiwpodrozy #podroze #podrozujzwykopem #hiszpania
Pobierz Fracha - No i się udało! #wygryw Praktycznie z jednym półgodzinnym przystankiem w lek...
źródło: comment_9kNgvaGD78zQI4sEWfoKcgRVFUAKa3Gh.jpg
  • 18
@Fracha: nie lepiej bylo jakas formule 1 albo ibis budget ogarnac zamiast jechac ponad 24h non stop, po czym spac na lewo w aucie? Drogi w DE nie są takie super jak się w PL pierdzieli - zawsze w remontach i korkach.
nie powiem - męcząca zabawa ale póki jeszcze zdrowie pozwala to trzeba korzystać ;)


@Fracha: Spoko, tylko to strata czasu. Kalkulowaliście jak wyszłoby Wam przy opcji samolot + wypożyczenie auta?
@goferek: zrobiłem nim dopiero 20k i muszę powiedzieć że jestem zadowolony :) Bardzo fajne autko - jedyne co mi sie nie podoba to plastiki w środku (no ale tak mają amerykańce). Silnik 2.0 crd od vw
@Fracha: z ciekawości zobaczyłem że da się je upolować w benzynie z niewielkim przebiegiem za pół darmo. Ciekawe od kogo mają tę jednostkę 1.8 i czy dobrze znosi LPG.
@ludzik: patrząc na to ile rzeczy ze sobą zabraliśmy i jeśli mielibyśmy to samo jako bagaz w samolocie to chyba nasza opcja jest tańsza ;) + korzystamy z blablacar i np benzyna bytom-barcelona wyszla nas jakies 20zł :)
@goferek: oj niestety nie pomoge - nastawialem sie tylko na diesla. I musze powiedziec ze kopa ma a spalanie... Teraz na trasie wg komputera 5.4 wiec smieszny wynik
@Fracha :) zrobcie jakieś foty przy Santa Maria del Mar ( ͡° ͜ʖ ͡°) pozdrowienia z Karbia ( bytom ) ; sam teraz w sierpniu byłem w chorwacjii ( Makarska ) i spotkałem dwie bytomianki ze stroszka ( ͡° ͜ʖ ͡°) .. Świat jest taki mały.