Wpis z mikrobloga

To jeszcze opiszę sytuację z kuchenką gazową ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupiłem przed wyjazdem kuchenkę turystyczną na kartusze z gazem 190gram. Wkłada się ten pojemnik do osłony metalowej, blokuje i wkręca w gwint palnik razem z "igłą" która przebija ten kartusz i uszczelnia wylot gazu. Użyłem jej pierwszy raz dopiero po tygodniu bo trafiłem na camping bez kuchni. Elegancko herbatka, kasza kuskus, mielonka i pokruszone Pringlesy jako sól
Pobierz Cabajo - To jeszcze opiszę sytuację z kuchenką gazową ( ͡° ͜ʖ ͡°) Kupiłem przed wyjaz...
źródło: comment_FJbLOBYPIwV8ArUYmbbTZWutwhXbLoUu.jpg
@NoiCoTera: od kiedy się przeprowadziłem na przedmieścia to mnie nosi na offroad. Jakiś quad albo cross. No ale fundusze póki co się skurczyły i studia 350km dalej więc porzuciłem pomysł bo nie byłoby kiedy latać.
@Cabajo: płen szacun cumplu za odwagę i wytrwałość , też lubię jeździć sam. Miałem w planachh Rumunie+Balaton+Alpy niestety zostałem zmuszony do L4 przez innego uczestnika (jak się sprawa zakończy za kilka mieśięcy to opisze)...

Gdybyś jednak jeszcze coś planował i chciał luźnego towarzysza po 15.09 to ja się piszę nawet na spontan do Chorwacji/Słoweni etc :-)

Postaraj się jednak wrzucić wszystko w jednym poście/artykule dorzuć więcej zdjęć bo lepiej się będzie