Wpis z mikrobloga

@MacDermot: Trzebnicka tak średnio. Kiedyś mieszkałem w tamtych okolicach i nie raz w weekend grubo w nocy wracałem i nie spotykałem żywej duszy.
Ale staraj sie raczej unikać okolic za nadodrzem czyli np Piastowska.
@MacDermot: mieszkałem tam, mnie niby nikt nie zaczepił, ale byłem świadkiem spuszczania #!$%@? losowemu chłopaczkowi wysiadającemu z tramwaju. Przy klatkach schodowych od 9 rano towarzystwo z browarkami, to samo mijane o godzinie 16 i 20, tylko bardziej wstawione.
@MacDermot: nie polecam dużo dresów i kiboli. Nieciekawa okolica, wiem bo mieszkałem blisko na Olbine od urodzenia:) ale teraz i tak jest gorzej niż kiedyś.. Lepiej szukaj na nowszym osiedlu. Np Szczepin jest bardzo spoko i blisko centrum:)
@FotDK: bardzo dobrze opisałeś Nadodrze, zapomniałeś jedynie o cyganach.

Kleczków prezentuje się lepiej, więc @MacDermot jeśli potrzebujesz zamieszkać w pobliżu Kleczkowskiej, to polecam rozejrzeć się za czymś w blokach kolejowych/wojskowych. Kamienic ogólnie nie polecam, ale to nie koniecznie ze względu na mieszkańców - to nie Nadodrze. Wykopki wyżej głównie bzdurzą, dlatego najlepiej zrobisz wybierając się ze swoją SO na spacer w ten rejon.