Wpis z mikrobloga

@Sondokan: To jest banalne. Robiłem to juz kilkanaście razy. Jasne, trzeba sie schylić, czasem połozyć na plecach, wyjąc wszystko z szafki, potem to poukładać.
To jest podstawowa czynność manualna, którą każdy #niebieskipasek powinien wykonać bez problemu, tak samo jak zawieszenie szafki (poziomo), czy wymiana deski klozetowej. Mi byłoby wstyd przed moim #rozowypasek, że tego nie umiem..
  • Odpowiedz
@pww3: wymieniam no nowe xD

@Smash123: czekałem na taki komentarz samca alfa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Tekst o schylaniu się czy wyjęciu wszystkiego z szafki litościwie ominę. Oczywiście, że wymiana z "nowej na nową" to banał, ale jestem ciekaw jak, prawdziwy mężczyzno, poradziłbyś sobie z odkręceniem starej baterii której śruba pomiędzy wężykami jest jedną wielką korozją. Dojścia nie ma bo: a) dwie komory zlewu b) syfon.
  • Odpowiedz
przecież napisałem, że trzeba narzędzie


@Smash123: nie, nie napisałeś:)

Dojście do tej śruby zwykle jest po.ebane


tak, i to chodzi w tym wpisie ( ͡° ͜ʖ ͡°) tym bardziej, że na skutek przecieku przez x miesięcy na śrubie i gwincie tworzyła się korozja tak zaawansowana, że nie wiem czy taki wihajsterek (z tworzywa?) może coś zdziałać...
  • Odpowiedz
@Sondokan: a faktycznie. sorry. napisałem i usunąłem. Też wątpiłem czy to daje radę ale motzne jest i najlepsze. W IKEA kupiłem. Jeszcze jeden hint: na tej śrubie na końcu jest nacięcie. Jak masz odpowiedni śrubokręt to wykręcisz całą śrubę razem z tą nakrętką prosto z baterii.
  • Odpowiedz