Wpis z mikrobloga

@zaxcer:Z3 to zeszłoroczny model wiec z powyższych jest najsłabszy. Najmocniejszy jest oczywiście s6. G4 ma dobry aparat. HTC grzeje się ale za to jakość dźwięku powalająca plus dobra nakładka. P8 chyba nie wyróżnia się niczym szczególnym. Ot kolejny dobry flagowiec Chińskiego Producenta.
@emasele: @fervi: A widzisz u mnie w domu jest Z2 i S5 i to S5 wylądowało na gwarancji... na dwoje babka wróżyła. Bardziej jestem zainteresowany kwestiami funkcjonalności niż ewentualnie później jakichś gwarancyjnych ekscesów.
@zaxcer: Jak uważasz, ale są duże szanse, że Sony nie weźmie sprzętu - mówię o ostatniej aferze, w której wszyscy zaczęli przedstawiać "kwity" jak to Sony odrzuciło ich produkty - bo zabezpieczenie matrycy poszło, jak telefon się wybrzuszył, jak PlayStation stało się ozdobą - jak chcesz

Sam bym nie brał czegoś z Sony (słaba jakość) i LG (przerabiają tak system, że to co jest w 10 telefonach konkurencyjnych, nie zgadza się
@zaxcer: Jeszcze tu wrócę... dwie rzeczy które obecnie warto mieć to głośniki przednie stereo i duży ekran. Mam nexusa 6 a zawsze byłem hejterem "dużych" telefonów do czasu aż sam postanowiłem spróbować dużego ekranu z braku innych nowinek na rynku. Różnica w komforcie jest olbrzymia i nie sądzę abym kiedyś wrócił do przekątnej mniejszej jak 5,5". Z tej listy to najlepiej wypada LG ale ten ich power button z tyłu jest
@zaxcer: LG G4 (nie bój się przycisków z tyłu, ja mam G2 i szybko się przyzwyczaiłem, teraz uważam to za bardzo wygodne. No i zawsze jest podwójne puknięcie i tel się wybudza. Ew. SGS6. high endowe telefony różnią się wyglądem praktycznie, podzespoły mają bardzo podobne, jeden może mieć snapdragona 808 drugi 810 (w tym grzeje się bardzo procesor) ale w osiągach różnicy nie zauważysz, dlatego najlepiej będzie jak pójdziesz do sklepu
@zaxcer: Ja bym brał G4. Bawiłem się nim w piątek i miód telefon. Świetna jakość wykonania względem plastikowego Samsunga. Sony osobiscie nie wiem, ale często słychać, że awaryjne i tragiczny serwis. To akurat z pierwszej ręki bo moja mama przez pół roku się uzerała ze swoim vaio. A HTC to polecam jak Ci zimno w ręce :P Nie wiem jak 9tka, ale 8mka się potrafiła tak nagrzac, że ciężko było ją