Wpis z mikrobloga

Z racji żwawego zainteresowania wydaniem książki online z wykopowymi przepisami.

Informuję o oficjalnym zbieraniu przepisów. W załączeniu szablon mniej więcej jak będzie dopasowany Wasz przepis jeśli zostanie przysłany (po lewej) oraz złożona przykładowa strona.

Jeśli Wasz przepis będzie się nadawał do publikacji wskoczy do wykopowej kulinarnej książeczki - miło by było jeśli posiadalibyście zdjęcia w dobrej rozdzielczości ugotowanych potraw, bo nie każdą na pewno będę w stanie sfotografować.

Taguje #gotujzwykopem #jedzenie #niebieskipasekwkuchni oraz #ksiazki

WYPEŁNIONY SZABLON, PROSZĘ WYSŁAĆ NA PW - PROSZĘ TAKŻE O POWAŻNE PODEJŚCIE DO SPRAWY

---------------------------
NAZWA POTRAWY
---------------------------

SKŁADNIKI:

- Xxxxxxxxxxxxxxx
- Xxxxxxxxxxxxxxx
- Xxxxxxxxxxxxxxx

PRZYGOTOWANIE:

Xxxxxxxxxxxxxxx
Xxxxxxxxxxxxxxx
Xxxxxxxxxxxxxxx

POZIOM TRUDNOŚCI:

Xxxxxxxxxxxxxxx

CZAS SŁOWNIE, KRÓTKA UWAGA:

Xxxxxxxxxxxxxxx

AUTOR, DWA HASZTAGI:

@ autor #hasztag #hasztag

WOŁAM INTERESANTÓW: @n0rex: @Swallow25: @Rain_: @jesse__pinkman: @MaupoIina: @ses_pemiderewy: @rzep: (za przekonanie mnie, że coś ma się nazywać tak, a nie inaczej) @Cointreau: @Slonx: @trzynasc13:
sorasill - Z racji żwawego zainteresowania wydaniem książki online z wykopowymi przep...

źródło: comment_A45ZkmyrjeBBeQ2cck1i5pDIuH3Mb6Uo.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
@biczplis: być może lepiej, ale chciałbym dać się wykazać wykopkom

dla mnie przygotowanie przepisu wedlug w/w szablonu jest dużo prostsze do umieszczenia niż przebijanie sie przez głółwną, książka zajmuje czas - to będzie dość dłuższy projekt.
  • Odpowiedz
@sorasill: mnie interesuje strona techniczna. Jestem zielonka jeśli chodzi o DB I PHP wiec pytam, masz tabele przepisy, a każdy przepis ma LONGTEXTA ze skladnikami który jakoś formatujesz przy dodawaniu/wyświetlaniu czy w jaki sposób to działa?
  • Odpowiedz