Wpis z mikrobloga

Siema mirki i janusze.
Od dzis che byc prawdziwym patriota, chce, zeby polski pieniadz mial pokrycie w jedzeniu, tak, jak amerykanski ma w ropie. Aby tego dokonac potrzeba mi okolo miliona wspoltowarzyszy. Od dzis zaczynam edukowac gimbusow, majnkraftofcow, itp. Moj pomysl polega na tym, abysmy solidarnie kupowali tylko 100% polskie produkty w 100% polskich sklepach, abysmy dobrali koszyk zakupow tak, zeby caly zysk szedl do kieszeni polaka a on inwestowal dalej skupujac przejete przez zagranice marki, fabryki, ziemie. Pytanie jak rozpznac 100% polski produkt? Tego sam do konca nie wiem, lecz wierze, ze mi pomozecie. Stworzmy liste produktow kazdej potrzeby, ktore beda tylko polskie. Nie kazdy produkt z numerem EAN 59 jest polski. Z tego co udalo mi sie sprawdzic MASPEX jest 100% polski akcjonariuszami jest paru polakow, maja jakos po 450mln w akcjach, pozwolmy im sie wzbogacac dalej, a nie jakims helmutom, zabojadom, mudzinom, itp. Czy to takie trudne kupowac tylko polskie jadlo? Zatem podawajcie przyklady produktow 100% POLSKICH. Wrzucajcie propozycje, to moze uda nam sie stworzyc polski koszyk zaspakajajacy smaki i gusta wszystkich nas. Na pewno Polak potrafi stworzyc cos co bedzie smakowalo wszystkim NAM. AVE POLSKA AVE MY AVE POLSKI ZŁOTY #polskiejedzenie