Wpis z mikrobloga

Ej, mirki z #warszawa
Jak wygląda aktualnie wjazd z Broniewskiego w Armii Krajowej w godzinach porannych? (ok. 8.00)

Mam możliwość przeprowadzenia się na #zoliborz, koło pl. Wilsona, a S8 to moja jedyna sensowna droga do pracy (Bronisze). Wiem, że przed Wisłą się stoi ponad pół godziny (teraz dojeżdżam z Bródna), więc wjeżdżałbym na trasę w miejscu, gdzie korka już nie ma, ale własnie jak z samym wjazdem? Stoi czy jedzie jako tako?

#pytanie #kiciochpyta #korki #niewiemjaktootagowac
  • 7
@PerkoS: Idzie dobrze, mieszkam na skrzyżowaniu Broniewskiego i Elbląskiej. To jedno z tych miejsc, gdzie jest #nieboperfekcjonistow i jazda na suwak idzie praktycznie ideealnie. :)

Dodam, że obecnie jest trochę większy korek, bo z Bemowa tamtędy jadą. Zamknięty jest zjazd z Maczka.
@PerkoS: od Broniewskiego do Maczka jest przykorkowane, ale ruch jest w miarę płynny. Codziennie jeżdżę komunikacją z przystanku przy Broniewskiego i jadę może z 5 minut dłużej niż przed zamknięciem mostu przy maczka.
@womabo: no jak remonty pokończą to nawet nie pytam, bo dwa lata temu z Bródna na Bronisze to miałem rekord 15 min. miałem :)
Cieszyłem się że fajną pracę złapałem ze świetnym dojazdem, a kilka miesięcy później
@PerkoS: Przeprowadzaj się śmiało, co prawda odkąd mieszkam w okolicy (ze 12 lat już) są jakieś remonty, ale myślę że jak już skończą Toruńską to dojazd praktycznie na całą Warszawę będzie świetny