Wpis z mikrobloga

#prawojazdy
Poszedł hejt na #lomza w tym wpisie że jeździć nie umieją, to teraz ja mam prośbe do kierowców z ich własnego miasta #bialystok by nauczyli się jeździć w tym miejscu (street view niestety nieaktualne ale na pewno wiecie o co mi chodzi). Już od jakiegoś czasu środkowy pas przed rondem prowadzi na prawy skrajny pas na rondzie ale nie raz miałem okazję przekonać się, że miejscowi jeżdżą na pamięć i przecinają pas na totalnym #!$%@? przed twoim nosem. Jeśli ktoś ceni sobie oryginalny lakier w aucie tak jak ja to w przypadku chęci kontynuowania jazdy z ulicy hetmańskiej w stronę ulicy wierzbowej, polecam wjazd na rondo ze środkowego pasa tak by wyeliminować element zaskoczenia. Jeśli natomiast wjeżdżacie na rondo z lewego pasa to cóż, polecam baczne obserwowanie prawej strony auta i życzę powodzenia :)

Ucząc się jazdy w Łomży, na pewno niejednokrotnie usłyszycie że oznaczenie poziome ulic również jest bardzo istotne i warto zwracać na nie uwagę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Edit: znalazłem wideo gdyby kogoś interesowało, jak to obecnie wygląda. Poruszany jest w pewnym sensie ten problem
tu: http://www.poranny.pl/apps/pbcs.dll/article?AID=/20141226/BIALYSTOK/141229948
Pobierz anas_lex - #prawojazdy 
Poszedł hejt na #lomza w tym wpisie że jeździć nie umieją, t...
źródło: comment_9eEZyH3JEQRIKcXc2HozgojAfMxqgQ5L.jpg
  • 7
@maxciekpl: też kiedyś na spacerku byłem świadkiem stłuczki w tym miejscu. Blachy przerysowane ale dwaj janusze zostawili auta w miejscu stłuczki i wzywali policję bo dojść do porozumienia nie mogli. Wytłumaczyłem im by zrobili zdjęcie i usunęli auta na bok by po pierwsze nie tamowali ruchu a po drugie by nie musieć płacić mandatu (chyba że coś w tej kwestii się zmieniło). Tak czy siak posłuchali się :)
@anas_lex: Ja w tym miejscu zawsze do domu wracam skręcając w stronę Turkusa, i tak myślałem że to rondo powinno działać jak mówisz ale coś mi nie pasowalo u kierowców ( ͡° ͜ʖ ͡°)