Wpis z mikrobloga

cześć urodziłąm się na wiosce ale mieszkam obecnie w krakowie. szukam chłopaka, skończyłam niedawno studia ale już super zarabiam zaraz buduję dom mam działke prawko auto na wszystko sama zarobiłam. tata płacił ubezpieczenie tylko przez pierwszy rok. szukam faceta tylko z prawkiem bo każdy inny to #!$%@?ś niezaradny i pierdołowaty. prawo jazdy jest najwazniejsze. dobrze jak będziesz mieć auto to świadczy o niezależności, nie chcę faceta pasożyta. ja sama mam prawko 8 lat zwiedziłam pół europy i kupę świata i mam doktorat 2 lata studiowałam za granicą także nie mam problemu ze swoimi pasjami i wykształceniem. z facetem bez prawka to czułabym się jakbym woziła dziecko a nie miężczyznę. to są karaluchy bez prawka mama nie chce im dać pieniędzy i nie wychodza z tej ich piwnicy bez światła. według mnie faceci sa jak buty trzeba parę par przymierzyć zanim się jakieś kupi także chętnie się spotkam z paroma panami i wybiorę najlepszego. nie ma w tym złego po prostu szanuję swój i twój czas nie będę z każdym spotykać się "po kolei" szybciej będzie jak spotkam się z paroma na raz. taki casting. lubię się zakochiwać, nie lubię parcia na stabilizację i wieloletni związek . lubię się zakochać pare razy w roku ale nie jestem szmatą. tworzenie multi-związku nie jest w moim stylu raczej nie potrafiłabym być zakochana w dwóch na raz. raczej nie. podkreślam nie jestem szmatą do łóżka chodze tylko z jednym. jeśli poczujesz się pokrzywdzony bo spotykam się na raz z innymi to sorry ale nie pisz coś nie tak jest z tobą. całowanie z kilkoma na raz to nic wstydliwego przecież to randki nie jesteśmy w przedszkolu. pocałunek nic dla mnie nie znaczy. na randkach płacę za siebię. lubię luz w związku nie lubię atmosfery napiętej jak guma w majtach. mam dużo przyjachół chłopaków mam nadzieję że nie będziesz robił mi wyrzutów jak się będę z nimi często spotykać nie możesz być zazdrosny o mnie to jest chore. wg mnie ja nie jestem dla mężczyzn mężczyźni są dla mnie. nie lubię się męczyć bo "pół świata tego kwiata". w ostatnim roku zerwałam tak z 5 razy z różnymi chłopakami. ostatni facet zerwał ze mną bo jestem za stara do 30 niewiele mi brakuje ale daja mi maks 23

aha nie możesz być niższy ode mnie jak masz 25+ lat i bez samochodu to nie pisz.

moj tel 5124324324


#karyna #logikarozowychpaskow #szukamchlopaka #zwiazki #niebieskiepaski #pdk #atencyjnyrozowypasek
  • 16
@krulewna: zajeło mi to tak z 15-20 minut nieźle się ubawiłem przy tym różowy pasek zobowiązuje. a z tym prawkiem tak #!$%@?łaś że musiałem postalkować i to zrobić. szanuje twoją opinie ale na pewno nie jesteśmy stworzeni dla siebie powodzenia w szukaniu facetów z prawkiem ;) życzę ci 25 latka 200cm z 24cm penisem paroma działkami na których buduje dom, dobrym mercedesem i prawkiem na parę kategorii i który ma 20