Wpis z mikrobloga

@SlenderCzester: oglądałem wiele razy o tym, znam motywy i działania po co to zostało wybudowane, ale ku@#%@#% , bez przesady... Zniszczyliśmy ich, nie musimy tego drugi raz udowadniać. Chyba że jesteście zakompleksieni, i musicie całe życie udowadniać, że nie jesteście niewolnikami zssr.

Jak dla mnie to jest pomnik zwycięstwa. Pokazuje naszą trudną historię, i pokazuje, że nie z takimi gnidami jak ZSSR wygraliśmy. Pokazuje innym, że tutaj było wiele państw, każdy
@AnzugFest: w mojej opinii pałac powinien zniknąć właśnie w tym momencie gdy

zniszczyliśmy ich

ale skoro nie zrobiliśmy tego wtedy to i tak musi nadejść taki dzień. Spójrz na to z innej strony, gdyby przyjąć, że stolyca będzie się rozbudowywać i będą powstawać drapacze chmur itd. pałac kultury będzie takim rakiem po środku miasta i ludzie go rozbiorą bo będzie psuł panoramę i jest po prostu brzydki. No chyba, że go
@SlenderCzester: Powiem wam tak, że w Warszawie gówno jest. Jedyna atrakcja turystyczna to Pałac Kultury i Nauki, Sytenka, Stare Miasto.

Zarzucanie tego, że jest chu%@#% to tak jakby zarzucać Nowemu Jorkowi, aby zburzyli wszystkie kamienicę, bo są brzydkie, w stosunku do nowych budowli.

A czy psuje panoramę? Podejdź do sklepu z pamiątkami, i oblicz na ile kartek jest ten Pałac.