Wpis z mikrobloga

Mam poważne pytanie do #neuropa. Co zyskamy na przyjęciu gościa z Afryki, który:
- jest niewykształcony
- nie mówi w naszym języku
- nie zna naszej historii
- nie podziela naszych wartości
- wyznaje wiarę, która każe mu zwalczać naszą wiarę, a tym samym i naszą kulturę
- należy do grupy osób, która zawyża statystyki przestępczości w państwach europy zachodniej
- jest wrogo nastawiony do nas i nie chce się integrować

Gdzie jest ten profit do #!$%@??

#4konserwy #bekazlewactwa
  • 80
  • Odpowiedz
@h3lloya:

Polski narodowiec:
☑- jest niewykształcony
☑- nie mówi poprawnie w naszym języku (nie potrafi się poprawnie wysłowić oraz często używa slangu).
☑- nie zna naszej historii (jedynie jakieś wyrywki zasłyszane od kolegów jak powstanie '44 i żołnierze wykęci)
☑- nie podziela naszych wartości
☑- wyznaje wiarę, która każe mu zwalczać naszą wiarę, a tym samym i naszą kulturę (zakładając, że naszą pierwotną wiarą jest pogaństwo)
☑- należy do grupy osób,
  • Odpowiedz
Gdzie jest ten profit do #!$%@??


@h3lloya: A jaki mamy profit z łysego sebolca bez wykształcenia (a dokładniej - bez mózgu), którego jedynym życiowym zajęciem jest chadzanie na siłownię, uprawianie maratonów z maczetami wraz z kolegami z wrogich "stronnictw" kibolskich, handel dragami i "#!$%@? pedałów" na Marszu Niepodległości?

Osobiście za dużo większe zagrożenie dla mojej osoby uważam bandy łysych dresów wypełniających polskie zakłady karne, nie 2000 imigrantów z Afryki - i
  • Odpowiedz
Osobiście za dużo większe zagrożenie dla mojej osoby uważam bandy łysych dresów wypełniających polskie zakłady karne, nie 2000 imigrantów z Afryki - i co teras?


@mnik1: teraz sie samozaorales. Ale to nic nowego prawda :)
  • Odpowiedz
dobra logika xDDD podludzi w postaci sebów już mamy i nie ma wykonywalnego sposobu, żeby ich usunąć, a imigrantów z Afryki przyjmujemy na własne życzenie - a moglibyśmy stawić temu opór, ale czego spodziewać się po mentalności przeciętnego lewaka xD

Może odłożymy koncept "nieprzydatnych ludzkich śmieci" do czasu, aż będziemy mieli jakieś konkretne dane na ich temat, hmm?


@mnik1: może poszukaj sobie statystyk odnośnie poszczególnych ras/przestępczości z USAńskich więzień i krajów
  • Odpowiedz
@bajbuss: sam nie uważam, że przyjęcie uchodźców (bez żadnych dokumentów) do europy jest właściwym i bezpiecznym rozwiązaniem. Ale śmieszy mnie, że największy ból dupy o to mają takie same lub gorsze szumowiny, które nawet nie potrafią się zasymilować w swoim rodowitym kraju i często terroryzują własnych rodaków z powodu wyglądu, orientacji czy wyznania.
  • Odpowiedz
może poszukaj sobie statystyk odnośnie poszczególnych ras/przestępczości z USAńskich więzień i krajów skandynawskich, Francji i Niemiec zanim otworzysz morde? :)


@dowski: Ależ po co mi dane z więzień Niemieckich czy Francuskich, skoro dyskutujemy o Polsce?

No i może warto byłoby sprawdzić dlaczego sytuacja w tych krajach wygląda tak, jak wygląda? Że może to nie kolor skóry decyduje o tym, czy ktoś zostanie przestępcą, że w grę wchodzi szereg innych, społeczno-kulturowo-gospodarczych uwarunkowań?
  • Odpowiedz
@mnik1: niemieckich/francuskich - piszemy małą literą

dane są jak najbardziej trafne, bo siedzą tam ci sami imigranci, wywodzący się z tych samych środowisk, identyczni kulturowo, z tymi samymi zwyczajami, z tą samą religią, co ci, którzy trafią do nas

społeczno-kulturowe uwarunkowania są ściśle sprzężone z kolorem skóry, jeśli o imigrantach mówimy :)

jeszcze odnośnie koloru skóry, to poszukaj sobie statystyk z rodzin zastępczych wychowujących od bodajże pierwszego roku życia dzieci różnych
  • Odpowiedz
Gdzie jest ten profit do #!$%@??


@h3lloya: Mam kawałek pola. Zamierzam otworzyć zakład pracy chronionej i zatrudnić imigranckich mudżinów. Będę ich chronił podczas pracy tychże, na moim polu. Jak zbior będą pomyślne, wtedy pomyślę o rozwinięciu o PKD w zakresie przetwarzania zebranej bawełny ◯0o。(ー。ー)y

Wtedy #bedzieprofit
  • Odpowiedz
@dowski: najlepsze jest to, że jakbyś poruszył temat dostępności broni dla obywateli to Ci rzucą statystykami z innych krajów, że niby przestępczość wzrosła:P
  • Odpowiedz