Wpis z mikrobloga

Witam Mirków mam pewien problem z piękną trzecią częścią #diablo . Mianowicie moje #poe nie chce działać na dysku zewnętrznym a działa tylko na głównym na którym mam tylko 5gb wolnego miejsca a na grę potrzebuje 10.. no i trochę wolnej przestrzeni. Wszystkie gry na #steam działają mi sprawnie na zewnętrznym #dota2 #terraria #robocraft ale to #pathofexile to nie idzie. Nie chce się nawet ściągnąć do końca, a jak czasem ściąga to wywalało błąd przy otwieraniu. Nie wiem czy brakuje jakiegoś sterownika. Raz w ramach próby przekopiowałem całą zawartość dysku głównego na zewnętrzny ale też nic nie pomogło. Liczę na #pomoc

#komputery #problem #niewiemjaktootagowac #chcegracaniemoge #diablo3togowno #it #programowanie bo ktoś polecił
  • 9
bo to jest problem ze steamem i pathofexile? a nie które osoby które mogą wiedzieć jak roziwązać ten problem mogą grac też w inne gry dostępne przez steam?

@ardo: wiesz co. raz próbowałem i trochę brak pomocy. Tam raczej piszą ludzie co opisują build i Ci co je komentują. Trochę wstrzymuje się z pisaniem do supportu bo już kiedyś im narobiłem problemu a bariera językowa trochę mi to też utrudnia.