Wpis z mikrobloga

Cześć!
Parę dni temu doradzałem się Was czy kupić pewnie model garnituru Suitsupply. Ostatecznie wybrałem inny, parę osób chciało, żebym pokazał, co sądzicie?;)

Jeśli chodzi o wrażenia to super, za 150 euro takiej jakości nie dostanie się w żadnym polskim sklepie.

Niestety spodnie trochę ciasne i ledwo się zapinam, nie wiem czy krawiec jest w stanie coś wykombinować. Z kolei jeśli zamówię większy rozmiar, to marynarka może być zbyt obszerna. Krótko mówiąc nie zdecydowałem jeszcze co zrobić.

#ubierajsiezwykopem

@Xune: @chapeaunoir: @The-Bigwig: @Mroczny_Pyton:
Pobierz
źródło: comment_P4R4S3HYBI5eR7x7u1BWUy9GhXYKdcF1.jpg
  • 15
Fajny, ale jedyne czego się "obawiam" to to, że do Twojej karnacji może być zbyt jasny. Chyba, że to wina zdjęcia, ale troszkę kontrastu by nie zaszkodziło. Jako odd jacket czy odd trousers do zestawu koordynowanego świetna sprawa. Co do spodni, podobno zapasu jest tam na dwa rozmiary w górę. Leć do krawca i podpytaj, dobre marki nie oszczędzają na zapasie.
@celahim: W większości (polskich) sklepów możesz kupić spodnie o innym rozmiarze niż marynarka. Zapytaj, może się też da.

BTW. Czy te klapy nie są trochę za szerokie (ogólnie i w stosunku do krawata).
@celahim: Szczerze mówiąc nie wiem co bym zrobił. Blond włosy pogłębiają sytuację i ciężko tu o jakieś rozwiązanie. Możesz ratować się koszulą chambray w ładnym odcieniu, ale nie po to kupujesz garnitur, żeby nosić go z jedną koszulą ;) no i do chambray'u ciężko o inny krawat niż knit. Generalnie jako składowe do zestawów koordynowanych super, jako garnitur do Twojej karnacji - po zdjęciach nie mam zdania, choć leży bardzo przyzwoicie.
@celahim: Po samym zdjęciu, to ciężko powiedzieć, czy jesteś zbyt czysty rasowo na tak jasny zestaw. :D
Ja bym się o tyle nie przejmował, że - no właśnie - wcześniej pokazywałeś się nam raczej w ciemnych bazach, więc mała odmiana nie zaszkodzi. No i rozkompletować też będzie łatwo.