Wpis z mikrobloga

@MrGreeneye: Ja muszę przeżyć jeszcze prawie miesiąc z iStickiem, który przeżył upadek z roweru. Przycisk strasznie zdezelowany, ja smutny. Podejrzewam, że te 165W mi też nie jest potrzebne, ale to nie szkodzi. Jeśli chodzi o urządzenia tej klasy to Sigelei 150W jest w preorderze. Dobra alternatywa, ale wygląd totatlnie do mnie nie przemawia. Ludzie też się podniecają Snow Wolfem, ale ta automatyczna zmiana z niklu na kanthala strasznie ssie. Pisz jakieś
@GaHee: Jak cos jest wybitnie dobre/dobre w swojej cenie to staram sie pisac. Jutro przyjdzie do mnie Billow V2 w koncu, a od wczoraj jade na eVicu i poki co jestem zachwycony boxem. Na dluzsza mete tez nic nie wskazuje problemow. Porzadne wykonanie itp. Mega podoba mi sie tez ten spory wyswietlacz, troche jak przyjscie na nowy level. Wielkosciowo to w sumie liga iSticka 50, ipv3 niestety chyba srednio bedzie sie
@MrGreeneye: Dla mnie wybór na co dzień to abbadon. Strasznie poręczny mechaniczny box. Po czasie spędzonym z iStickiem nie chce już urządzenia bez wymiennych aku. Pojemność tych baterii znacząco moim zdaniem spadła. Ledwo dam radę wyvapować 10ml na 0,4 Ohm'a i 46W. Przedtem dawałem radę nawet 18ml przy podobnych ustawieniach.
@GaHee: PBusardo mowil, ze akusy w evicu sa prawilne to mu ufam i mi to nie przeszkadza akurat :P. Nie wytrzymalbym tez z mechanicznym boxem, ale fakt faktem Abbadon chociaz ladnie wyglada ( ͡° ͜ʖ ͡°).
@MrGreeneye: Ten Włoch ma zawsze rzeczowe recenzje. Abbadon z Atty3, jak to ładnie wygląda. Mi akurat nie przeszkadza mechaniczny sprzęt. Od takowego zaczynałem i trochę mechaników już miałem.