Wpis z mikrobloga

Mireczki, #!$%@?ło mnie i zaczynam uwzględniać pobyt #bmw #e36 na mojej liscie samochodów, które chciałbym kupić xD Najbardziej by mnie interesowały 320, 323 albo 325 z gazem, dostane do 10k w miarę nie zwiesniaczoną i niezaniedbaną wersję? No i na co uważać, bo jezeli chodzi o bmw to nie bardzo sie orientuje, tylko dosyć ogólnie.
@Kejran @Sorek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#pytanie #motoryzacja
  • 75
@Shodan56: polecm 323i, 325i, 328i i ewentualnie 320i ale tylko z vanosem. Ogólnie silnik 320i ma problem taki ze nie jeździ jakos super, trzeba go mocno kręcić a przez to sporo pali. Reszta jednostek jest za to bardzo dobra i je polecam.

Uważaj na blachę i ogólne zadbanie. Dobrze do tego auta kupować oryginalne części a nie zamienniki bo wtedy dłużej Ci pojeździ. Jeśli blacha jest dobra to bierz, silniki są
@Shodan56: Sorki za prawdę, ale to samochód dla mniej inteligentnych ludzi. Pół życia spędziłem na drogach naszego kraju, wiele widziałem, ale największe idiotyczne zachowania właśnie u kierowców BMW.
@Shodan56 Uwierz, dużo częściej występują problemy jak masz instalację gazową, trochę z autopsji.

Chocby jakaś mazda 6. I tak pewnie kupisz BMW jak się już nastawiłeś, ale żebyś potem nie wkładał drugie tyle DD:
@ZycieJAKsen: no tak bo mało inteligenty koleś kupuje samochód warty 200-300k cebulionów, pewnie z zasiłków taką kase kroi bo mało inteligentni ludzie nie dostają się na stanowiska pozwalające kupować samochody klasy premium.