Wpis z mikrobloga

#fpl #pilkanozna #fel #fcl #fwc #wygrajlige #premierleague Wybaczcie brak oryginalności, ale podeprę się nieco wpisem/wpisami z lat ubiegłych.

Serdecznie zapraszamy do czwartej już edycji wykopowej ligi Fantasy Premier League. Aby dołączyć do zabawy w wykopowej lidze „ekspertów” rejestrujemy (logujemy, jeśli ktoś już w przeszłości to uczynił) pod tym linkiem. Po przebrnięciu procedury tworzenia konta wybieramy 15 graczy, która będzie szaleć w naszym imieniu po boiskach angielskiej Ekstraklasy. Dla chcących szybko przebrnąć przez ten proces zalecana jest opcja auto, która uzupełni naszą ekipę losowymi piłkarzami, których wymieniać możemy dowolnie, bez limitów do momentu rozpoczęcia gry, czyli do pierwszego deadline przypadającego na 16 sierpnia o 12:30. Po wybraniu piłkarzy kierujemy się do zakładki „Leagues”, następnie „Join a league”, „Private league” po czym wpisujemy unikatowy kod:


... i dołączamy do ligi. Dla wzmocnienia rywalizacji można również dołączyć do lig publicznych, w których rywalizujemy z losowymi 19 osobami ze świata (limit trzech lig publicznych maksymalnie). Na tym kończą się sprawy organizacyjne, zostaje już tylko precyzyjne dobranie 11 (15) piłkarzy na pierwszą kolejkę. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie zasad gry jestem otwarty na takowe. Do tego wszystkiego polecam oficjalne i dość dobrze skonstruowane Rulesy.

Zachęcam do obserwowania tagu #fpl, który jest oficjalnym tagiem Fantasy Premier League i pod nim starajmy się umieszczać wszystkie komentarze, przemyślenia i dyskusje odnośnie gry (nie składy #!$%@?!). Polecam również korzystanie z kanału Wykopowych lig fantasy(który już nie żyje w zasadzie), w którym to nikt niezainteresowany nie będzie wpieprzał się w dyskusje i gdzie dowolnie już można spamować swoimi drużynami marzeń.

Uprzejmie przypominam, że udział w lidze wymaga identyfikacji, więc po dodaniu się do ligi, najlepiej w tym wpisie, proszę łaskawie napisać pod jaką nazwą w owej lidze występujecie (fajnie by było, jakby robili to też wszyscy z poprzednich sezonów, ale powiedzmy że części się domyślę, bo są nam wierni :)) Wszyscy nieopisanie gracze będą co jakiś czas wywalani z ligi, a dla najbardziej upartych w swojej tajemniczości, czeka specjalna nagroda uniemożliwiająca ponowne dołączenie do ligi :)

Nowi mogą tutaj skończyć, bo teraz będzie tasiemiec i parę kwestii do rozwiązania

1) Nagrody za poprzednią edycję

Nie było podsumowania, w tym roku przerosło mnie ogarnięcie 167 (!) osób, ale nie ma co dalej ukrywać że poprzednią edycję wygrał @beerceps01, który chyba trzeci raz jest na pudle, ale tym razem na tym najwyższym stopniu. Gratulacje! Za nim uplasowali się @smakowy i @wicek654

Zgodnie z tym co napisał mi @wykop rok temu, zwycięzcą należą się nagrody. No i mam nadzieję że dotrzyma słowa

@wykop: Jakiś pomysł jak to rozwiązać? W sensie technicznie, dane kontaktowe i takie tam

Ligę h2h wygrał @beerceps01 i w sumie też coś tam wygrał, chociaż z tego co pamiętam to będzie druga kostka, więc możesz ją komuś przekazać na przykład :P

2) Liga h2h w tym roku

Zgodnie z formułą z zeszłego roku powinno w niej uczestniczyć najlepszych 20 graczy poprzedniego sezonu. Czy podtrzymujemy obecną formułę, czy coś zmieniamy? Ewentualnie, jeżeli pozostaje bez zmian, mam ją założyć i #!$%@?ć z niej, czy głosem ludu zostanę dopuszczony do honorowego miejsca za trudy ogarniania tego wszystkiego, których specjalnie nie było w poprzedniej edycji niestety? :P

3) Jak ogarniemy nagrody z ubiegłego sezonu postaramy się o nowe, na sezon obecny. Może ktoś coś przy okazji? :)

4) Ultimate Premier League dalej jest niedostępne w naszym pięknym kraju?

5) Liga została odnowiona, więc teoretycznie jak się zalogujecie powinno was do niej dodać. Teoretycznie

Co nie oznacza że dobry zwyczaj nie nakazuje zgłosić się w tym wpisie jak "regulamin" rzecze :)

Aktywność pod tagiem #fpl mile widziana

Na pewno o czymś zapomniałem. Zawsze zapominam

Vojtazzz - #fpl #pilkanozna #fel #fcl #fwc #wygrajlige #premierleague Wybaczcie brak ...

źródło: comment_x9RvJRNJ2oy7BtPTLTLGx0BzzFLUlsld.jpg

Pobierz
  • 113
@Vojtazzz: zgłosiłem się przed wpisem, to u mnie nowość, zasada 20 zespołów z ligi była dobra (wiem bo wyleciałem z 20 :), ale można zrobić 19+1, bynajmniej mnie to nie razi :)

aaa no i zespół to Dryfujace_Lanie

@pulawiak93: No ale skąd mam wiedzieć że jak nazwiesz się "Marian Opania" w FPL to jest na wykopie ktoś taki jak @marianopania. Nie celuję ze wszystkimi na oślep, to jest prawie 200 osób

Dobry zwyczaj nakazuje, to jest aż 1 komentarz długości góra 2 słów, jak ktoś tyle nie jest w stanie zrobić, to w ogóle mi go nie żal że został odfiltrowany z ligi

@futbolove: Zasiądziesz od razu
@Vojtazzz: podtrzymujac tradycje z hattricka: the mighty 'HTC HAWKS' :]

Mam takie pytanie poboczne, czy mozna dostac sie do jakichkolwiek statystyk, skladow itp z poprzednich sezonow? W sezonie 13/14 mialem jakas druzyne przez pare kolejek a potem nic nie zmienialem. Ku mojemu zdziwieniu mialem prawie 2 kola punktow za tamten sezon. Chcialbym zobazyc kogo tam mialem :]