Wpis z mikrobloga

Jako że ps+ co raz bardziej badziewne, darowałem sobie tankowanie w tym miesiącu, ale przydałoby się jakoś dodać gierki czerwiec/lipiec żeby były dostępne jak już mnie weźmie na uzbieraną tam kolekcję. No i dzisiaj jest idealny dzień żeby wykorzystać 2 dniowego triala.

Jeśli nie korzystaliście z niego wcześniej to powinien być dostępny na waszej konsoli ps4. Nie możecie mieć na żadnym profilu aktywnego ps+ jesli chcecie żeby to zadziałało.

Odpalcie na swoim koncie jakiś multiplayer lub Ustawienia >Zarządzanie zapisanymi danymi aplikacji > zapisane dane na dysku ps+ > pobierz do pamieci masowej. Chwile pomóci i pojawi się opcja wykorzystania triala na 48 godzin.

Pododawajcie sobie do biblioteki to co udostępnili ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#ps4 #psvita #ps3
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Adams_GA: O trialu na 14 dni raczej większość wie i z niego skorzystała, a trial na 48 godzin jest taki przyczajony. Dla mnie wypas, bo tankowałem ps+ od kilku lat, ale ostatnio lecą w kulki i od czerwca sobie darowałem, a trial na 14 dni juz dawno wykorzystany. Dzisiaj wklepałem tego na 48 godzin, gry z czerwca już dodane, jutro gry lipca i mam #!$%@?. Dopiero w sierpniu zatankuję, bo
  • Odpowiedz