Wpis z mikrobloga

Mirki!

Wrzucam jeszcze raz, tym razem poprawnie. Co innego czytać posty przez te wszystkie lata, a co innego wrzucać coś własnego ;)

Jeżdżę stopem dobrych kilka lat, sporo krajów już zwiedziłem, a ostatnio wyposażyłem się w kamerkę GoPro, dzięki której każdą podróż mogę trochę lepiej udokumentować. W środę wróciłem z Norwegii z tygodniowego stopowania i wspinania się na fiordy. Z tej okazji skleiłem krótki filmik z tego wyjazdu! Dajcie jakieś uwagi, dopiero się uczę, a w najbliższych tygodniach szykują się dwa większe projekty, podczas których też chciałbym sporo kręcić. ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nooo i oczywiście zachęcam do oglądania w najwyższej rozdzielczości!

W poprzednim poście pisaliście o moim #rozowypasek to Wam jeszcze w tajemnicy powiem, że dla mnie największym zaskoczeniem był brak jakichkolwiek narzekań na niewygody, ograniczoną higienę czy trudy wędrowania. Trafiło mi się () Zaczęła dopiero narzekać jak jej "nieogarniętą" z oczywistych względów twarzyczkę wrzuciłem do filmu, ale chyba przesadza.

enjoy!

#podroze #autostop #norwegia #wakacje
DominoQ - Mirki!

Wrzucam jeszcze raz, tym razem poprawnie. Co innego czytać posty ...
  • 16
@DominoQ: Podziwiam ludzi którzy nie boją się podróżować autostopem. Zawsze chciałem tego spróbować ale za duży ze mnie tchórz:P We własnym mieście parę razy w życiu dostałem #!$%@? wiec boje się, że utknołbym gdzieś na jakimś zadupiu gdzie psy szczekają dupami i ktoś by mnie tam bankowo zamordował xP
@ElCidX: Całkowity koszt wyjazdu to około 400 zł, ALE prawie 300 zł to koszty lotu i bagażu rejestrowanego "na pół" (dokładnie to 130 zł za bilety w dwie strony i 150 zł za bagaż rejestrowany w dwie strony "na pół"). W polskim Tesco nakupiliśmy dżemów, konserw, makreli i innych batonów na cały tydzień na co poszło około 60 zł. W Norwegii wydawaliśmy pieniądze tylko na chleb i jeden przejazd promem, więc