Wpis z mikrobloga

#spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza #majsterkowanie
Mam obudowę którą chcę wykorzystać, ale front jest zbyt dziurawy (otwory po oryginalnych przełącznikach, wyświetlaczu itd). Plan jest taki, aby wyciąć resztę panelu i zostawić ramkę, do której przymocuję nakładkę z blachy. Mam blachę ze starego DVD 1-1.5 mm grubości. Czym najlepiej przyspawać śruby do takiej blachy? A może jakiś lepszy pomysł jak to zamocować? Wiem że najprościej nitownicą, ale chciałbym aby panel pozostał gładki. Ostateczność to będą 4 czarne imbusy, o ile na nic lepszego nie wpadnę, z tym że nie będą równo na rogach bo nie ma miejsca na górze (obczajcie Meratronik V541 - tam w oryginale była nakładka z plastiku).

PS.
Dla płaczących że psuję taki ładny miernik - niestety nie ma szans na naprawę, próbowałem ale poprzedni właściciel na tyle starał się "naprawić", że musiałbym kupić identyczny model żeby mieć części zamienne. A lampki będą pięknym zegarkiem (kolejnym).
MrDarkenRahl - #spawanie #pracaspawaczamnieprzeistacza #majsterkowanie
Mam obudowę k...

źródło: comment_v44dkQ0CnSrdTF8mS7o2dBROUSCxHmCd.jpg

Pobierz
  • 6
@MrDarkenRahl: TIGiem powinieneś to ładnie chwycić. Mały prądzik i delikatnie przejechać. Tylko od frontu zrobią Ci się ślady od rozgrzania blachy. Jak przód tej blachy jest lakierowany, to lakier się przepali, trzeba będzie pomalować od nowa.