Wpis z mikrobloga

Wielu ludzi zarzuca teraz, że to niby Amerykanie są lepsi niż Europa. Otóż zaskocze Was pewnie. Nie nie są. To że raz ślepej kurze trafi się ziarno i amerykanom, a szczególnie clownom się udało dzisiaj wyelminować envyus, to zasługa tylko i wyłącznie szczęscia. Envyus odpuściło sobie ten mecz widać było już po postawie Hepiego przed rozpoczęciem meczu. Zostali pewnie oni źle poinformowani jak rozgrywany jest ten turniej i chcieli w drabince przegranych trafić na słabszy zespół, to jeden z argumentów a potwierdza go hepi. Oczywiście później dotarło do nich ale było za późno, szcżescie zrobiło jużs swoje. Popatrzcie sobie na starcia Europejsko-rosyjskiego Virtus.Pro z drużyną Clonwów. Widzieliście kiedyś jak wygrywają z naszą polską formacją? Nigdy, zapewne nawet wasi dziadkowie tego nie widzieli. To powierdza słusznośc mojej tezy, że EU>NA .Co do wczorajszego dnia i elimnacji TSM przez KeyD, bo to ich sprawka. To tutaj nie mam nic do powiedzenia. RandomBo1, nawet Barcelona i Real madryt mogli by przegrać z legią. To tak jakby mecz piłki nożej ustawiony był, że 10 minut trwa połowa. Nie trudno byłoby na farcie Legi takiej strzelić bramkę i potem się zamurować. Takie włąśnie jest B01. I tyle mam do powiedzenia. EU>NA i zobaczycie, że ten turniej wygra fnatic albo VP.

#csgo #csgotrade #csgo
  • 18
@bestboy120: no ale to może też sprawa temperatury jest, bo gdzie oni grali? lało się z nich widziałem jak z frikazojda ósme poty leciały, tylko że amerykance mają ogólnie bardzo gorąco, a u nas temperatury wcale takie ciepłe nie są. Wyjdz sobie na 40 stopni w sloncu i graj, to pewnie nawet silver was pojedzie @el-em: @xvlk: @casadin: