Wpis z mikrobloga

Właśnie wyczaiłem sposób na #cebuladeals w #mcdonald ;)

Zamawiacie jakąś kanapkę, np BACON CLUBHOUSE za 13zl. Zaznaczając ze chcecie "bez cebuli" czerwonej.

Następny krok... jecie wszystko co wam wydali, jedynie kanapki zostawiacie jakieś 20%. Do środka wystarczy włożyć dwa małe kawałeczki czerwonej cebuli (wcześniej uprowadzona z domu). Idziemy do kasierki i dostajemy kolejna kanapkę za free + bonus w ramach przeprosin. Zazwyczaj ciasteczko ;)

(sprawdzone 15 minut temu, działa bez najmniejszego problemu :) )
  • 54
@Qontrol: ty to jesteś, Mati. Ogólnie w sieciówkach nie ma najmniejszego problemu z wymianą kanapki na inną, trochę tylko gorzej jak chcesz zwrot kasy.
Albo jak chcesz dużo cebuli i jest zerowy ruch w maku to mówisz kasjerce, że chcesz z podwójną cebulą i tak nabija na kasie. W międzyczasie w kuchni już robią z dodatkową cebulą a ty dalej o coś pytasz i na koniec zamawiasz tę samą kanapkę ale
Dzięki, po raz kolejny mnie nie zawiedliscie wykopki :D Płacze ze śmiechu :)

Za długo pracowałem w tym #!$%@? Mcdonaldzie, i wiem jedno. Każdy z Was choć raz kupując jedzenie w Mc, został nieźle przez nich wydymany :) Ile to się razy wyciągało cebulę z gotowej juz kanapki, żeby nie robić jej na nowo ;) MC was dyma na potęgę :P

Swoją drogą, w moim przypadku było tak... zamówiłem bez cebuli, cały