Wpis z mikrobloga

1. Daj się namówić żonie na zrobienie nowej strony dla jej gabinetu, który prowadzi z koleżankami (IQ lvl 12) "Ty takie ładne strony robisz, zrób nam też", "Ale ja kupuje gotowe layouty pod WP", "to zrób nam tak samo", "nie mam czasu, zarobiony jestem", "blablablabla", "ok ale bez wybrzydzania, bez wymyślania etc - przygotuje layout, będzie ok to dostaniecie, nie to nie umiem wiecej".
2. Kretyn LVL 10000
3. Zrób stronę na własnym hostingu, pokaż lay do wglądu
4. Layout 100% akceptacji
5. Okazuje się, że stronę stawiał jakiś leszcz na niewiemczym i trzeba stawiać WP
6. Leszcz miał swój hosting i nie chce stawiać na nim WP i w ogóle chce skorzystać z okazji że jest leszcz2 i #!$%@?ć
7. Próbuj się wykręcić, żona strzela fochy (Foch LVL 99 999)
8. Stawiaj WP na nowym hostingu, instaluj layout, grzeb się ze stroną
9. Wprowadzaj poprawki, których miało nie być
10. A gdzie forum?
11. Jakie #!$%@? forum?
12. Było forum!
13. Na które nikt nie wchodził, ostatni post z 2013, 3 tematy, same tam piszecie, źle to wygląda, nie było forum w projekcie
14. Ale forum jest do pozycjonowania
15. WTF?! Nieaktywne, nie działające, bez ludzi? Chyba w BING
16. Zaproponuj, żeby zamiast pisania wpisów w formie artykułów, na które nikt nie odpisuje i których nikt nie znajduje na #!$%@? forum, że zrobisz zakładkę blog / aktualności / cokolwiek #!$%@? - beda chcialy pisac to napiszą, usuniemy daty, stare wpisy przerzucimy - będzie wygladac lepiej niż formu dla shizofreniczek
(...)
17. 1:06 w nocy, instaluj phpBB2. 20min i spać bo rano do roboty
18. Nagle głupia myśl... używają skrzynek mailowych w domenie... zmiana serwera, cejsa domeny... 7 skrzynek, przenoszenie... #!$%@?... :(

#nigdywiecej #debilroku
  • Odpowiedz