Wpis z mikrobloga

Cześć mirki! W końcu dołączyłem do #bojowkawindowsphone wraz z moją nową #lumia640xl. Wreszcie odpoczynek od androidów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Mam kilka pytań odnośnie aparatu i korzystania z Lumia Camera:
1. Zauważyłem, że zdjęcia robione z wszystkim na auto są po prostu słabe, więc przestawiłem czułość ISO na 100 - od razu wyszły lepiej, tylko pytanie: jak dobrze manipulować tym ISO?
2. Niektóre zdjęcia wychodzą rozmazane, nawet jak bardzo stabilnie trzymam rękę, czym to jest spowodowane?
3. Ogólnie prosiłbym o najlepsze ustawienia dla tego aparatu - szczególnie w pomieszczeniu, lub chociaż jakiś link do poradnika, bo sam namęczyłem się z ustawieniami ale ciężko znaleźć odpowiednie dla chwili.
4. Tak, szukałem w Google, ale za dużo z niego nie wyniosłem ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wybaczcie, jestem zielony w tego typu sprawach.
#windowsphone
  • 4
@Arthuro: nie znam sie na windows mobile ale znam sie troche na fotografii. Jesli ustawis iso na 100 czyli najmniejsza mozliwa czulosc aparat dluzej bedzie mial otwarta migawke aby naswietlic fotke co za tym idzie w pomieszczeniach slabo doswietlonych fotki beda rozmyte. Skoro migawka i przeslona dzialaja a trybie auto a ty mozesz tylko ustawiac iso to zasada jest taka ze im wiecej iso tym wieksza czulosc matrycy a zatem krotszy