Wpis z mikrobloga

Cześć, ostatnim czasem w wolnych chwilach zacząłem robić aplikację do Wykopu na Windows 10 Mobile. Na razie jej funkcjonalność jest marna (działa jedynie wyświetlanie linków i komentarzy), ale chcę dzielić się z wami postępami pracy. Nie mam pomysłu na nazwę, więc nie założę teraz tagu. Co do aplikacji to na tą chwilę prezentuje się ona tak. Czekam na opinie. ;)

#windows10 #windowsphone #bojowkawindowsphone
Pobierz konradkal - Cześć, ostatnim czasem w wolnych chwilach zacząłem robić aplikację do Wyk...
źródło: comment_aZ1Tz4limcsAxXK54QGVUaIckv3i5yFf.jpg
  • 19
@konradkal: załóż jakiś tag np. #mirko10win czy coś i wrzucaj nie tylko screenshoty, ale też bieżące postępy, opisy co i jak robisz, problemy itp..., bo szczerze mówiąc sam jestem zainteresowany pisaniem czegoś na Win10, ale poza kodzeniem w C++ i trochę Javie (programy konsolowe), to nic innego nie robiłem i potrzebuję jakiegoś kopniaka, żeby się wreszcie wziąć za tego C# i odpalić VS ()
@eDameXxX: Uruchomiłem na PC, wygląda to tak. Działa bardzo fajnie. :) Jedyny problem to wygląd, ale przystosowanie go to nic trudnego. Jak udostępnią Windowsa 10 na Xboxa One, to tam też sprawdzę. ;P Polecam, zacznij się w to bawić. Ja z C# też wcześniej nie miałem w ogóle do czynienia, a wprawa przyszła szybko. Pisałem tylko w C++ (w szkole programy konsolowe) i PHP (strony).
Pobierz konradkal - @eDameXxX: Uruchomiłem na PC, wygląda to tak. Działa bardzo fajnie. :) Je...
źródło: comment_qmts3AYpsQLfLUhz1kmjBoknpJMCRljp.jpg
@Medioholik: Cześć, przyszła szkoła to trochę wolniej, na dodatek mam jeszcze jazdy na prawko i czasu praktycznie nie ma, ale staram się w wolnych chwilach coś popracować. Chcę też dopracować aplikację, by nie wydawać jakiejś lipy na szybko. Na bieżąco staram się informować o stanie prac pod tagiem #wykop10 Co prawda minęło już trochę od ostatniego wpisu, lecz w niedługim czasie postaram się przygotować jakieś małe podsumowanie dotychczasowych postępów. ;)