Wpis z mikrobloga

Beka xD "Geje rodzą się gejami, nie mogą wybrać"
W takim razie pedofile, zoofile, nekrofile i inni też tacy się rodzą. Nie możemy ich karać za to.
O.....9 - Beka xD "Geje rodzą się gejami, nie mogą wybrać" 
W takim razie pedofile, ...
  • 157
  • Odpowiedz
@ailurus: może i będzie legalny... nie wiemy do konca co bedzie za 20 lat patrząc na to jak bardzo zmienił się świat przez 20 lat...
Teraz światem zaczynają rządzić mniejszości, a to murzyni a to geje.
Teraz się krzywisz na moje porównania a 20 lat temu ludzie się tak krzywili mówiąc o gejach czy lesbijkach
  • Odpowiedz
@ailurus: No widzisz, więc za 20 lat np seks z Kozą będzie normalny całkiem, w krajach arabskich już jest to dosyć powszechne a jak wiadomo muzułmanie przejmą Europe w ciągu 20-30 lat jeśli im rodzi się 7 dzieci a nam 1.
  • Odpowiedz
@ailurus: no właśnie prawa zwierząt są coraz większe więc wystarczy, że ktoś zacznie się głośno mówić, że kozom się podoba ruchanie z człowiekiem i wtedy już zostanie to przeciągnięte na drugą stronę, bo "hurr durr prawa zwierząt, koza też ma prawo do seksu skoro jej się to podoba".
  • Odpowiedz
pedofilia zgodnie z aktualną wiedzą medyczną jest klasyfikowana jako choroba


@PasozytZawiadaka: jeszcze niedawno homoseksualizm też był chorobą więc skoro w jeden dzień przestał nią być to widać jak wiarygodna jest WHO. Skoro "mylili się" z homoseksualizmem wcześniej to teraz mogą się mylić z pedofilią i sobie ją wykreślić, więc nie należy tej organizacji traktować poważnie.
  • Odpowiedz
@nieocenzurowany88: nawet jeżeli pedofilia zostanie wykreślona z listy chorób to i tak praktycznie na pewno nie będzie legalna. tak samo jak bycie mordercą nie jest chorobą a jednak morderstwo jest nielegalne.
  • Odpowiedz
nie doprowadzą, bo jak ci wcześniej wytłumaczyliśmy przy ruchaniu dzieci czy zwierząt nie można uznać, że druga strona zgadza się na stosunek


@PasozytZawiadaka: Czyli zwierze można legalnie zabić, legalnie poddawać torturom, ale nie można legalnie wyruchać, bo nie wiadomo czy się zgadza? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A rozmowa dotyczy chyba ogólnie praw wszystkich mniejszości seksualnych, na określenie jakieś granicy. Proszę, potraktuj mój komentarz serio, bo jestem ciekaw.
  • Odpowiedz