Wpis z mikrobloga

Ej mirki, mój #niebieskipasek do mnie jedzie z odległego miasta samochodem, już powinien być koło tej godziny, a nie ma z nim w ogóle kontaktu od 3h, telefon ma jakby wyłączony, a on nigdy nie wyłącza ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Weźcie mi napiszcie, że nic mu nie jest i nie miał wypadku i dojedzie do mnie i zaraz się odezwie, stanie przed moim biurem i mnie przytuli i spędzimy miły weekend, bo już #logikarozowychpaskow i nerwy motzno... (,)
  • 106
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@noelo_cohelo: na pewno nie ma nic na sumieniu. może złapał gume i podczas wymiany koła wypadł mu telefon i zepsuł sie. raczej tak bym to widział. jak facet zajęty to nie ogląda się za innymi nawet jak ładniejsza, wiem to po sobie i kolegach. ugotuj mu dobry obiad i nie zadręczaj pytaniami jak przyjedzie.
@Master_Xabies: @StayAlive: @crejzus: @eloar: @Solitary_Man: @borze_co_ja_robiem: no serio, na wypok naprawdę można liczyć :/

@fraubukiet: @mpmp-pmpm: no właśnie chodzi o to, że ja dzwoniłam, i jest taki komunikat jakiś że nie można się skontaktować. Chyba nigdy tak nie miałam z nim jeszcze :/

@karolburza: eee, sam mi powie. Nie o sumienie się martwię, zupełnie nie, tylko czy w jakiś wypadek się nie wpakował