Wpis z mikrobloga

W najblizszy czwartek w Lidlach bedzie taki licznik, na papierze wyglada calkiem niezle

Funkcje
– Języki menu: GB, DE, FR, NL, IT, ES
– Zegar
– Stoper
– Termometr °C/°F
– Pamięć temperatury min. i maks.
– Wskaźnik prędkości (0–99,9km/ h)
– Wskaźnik prędkości średniej (0–99,9km/ h)
– Wskaźnik prędkości maksymalnej
(0–99,9km/ h)
– Porównywanie prędkości
– Wskaźnik przyspieszenia i spowolnienia
– Timer czasu jazdy (maks. 9:59:59) (liczenie
malejąco lub narastająco)
– Licznik kilometrów (liczenie malejąco lub
narastająco)
– Wskaźnik wszystkich przebytych kilometrów
i całkowitego czasu jazdy
– Licznik kalorii
– Wskaźnik spalania tłuszczu
– Scan (wyświetlanie kolejno wszystkich funkcji)
– Podświetlenie

instrukcja http://www.lidl-service.com/static/107117991/103553_PL_SL.pdf

#rower
maxPL - W najblizszy czwartek w Lidlach bedzie taki licznik, na papierze wyglada calk...

źródło: comment_TMJYS9QZYGG0LDDkPbCh84beuY0Y66sI.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
@maxPL: może na próbę kupię do zimówki, chociaż z licznikami z Lidla nie mam miłych wspomnień. Ostatni przestał działać po pierwszej glebie ( sam licznik nie oberwał ) i nie przyjęli go z powrotem, bo nie miałem pudełka ( sic! ). Mogłem się pewnie wykłócać, ale za 20 złotych szkoda mi było nerwów i kupiłem jakąś tanią Sigmę :P
  • Odpowiedz
@maxPL: Największa wada: spartolona funkcja usypiania - zatrzymasz się na chwilę, ruszasz, a licznik już nie liczy bo się uśpił i czeka aż wciśniesz jakiś przycisk.

Do tego przeładowany funkcjami - chcesz sprawdzić jedną informację to klikasz jak szalony 50 razy aby przewinąć przez wszystkie funkcje.
  • Odpowiedz
@Diabl0: Co do usypiania to się nie zgodzę, mój działa normalnie i nie mam takich problemów. natomiast opcji jest rzeczywiście zbyt dużo, w instrukcji jest opisane jak ustawić to pod siebie ale po wielu próbach mi się nie udało. Widać za głupi jestem ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Ogólnie bardzo polecam mam już go 3 lata i nic się nie działo.
  • Odpowiedz