Wpis z mikrobloga

I kolejne #rozdajo i #zadarmo
Tym razem jednak będzie trudniej. Oferta tylko dla młodych, ambitnych i biednych. Jest to już trochę wiekowe, bo z 2000r wydanie wspaniałego podręcznika do Biologii autorstwa Solomona, Berga, Martina i Villego, zwane w skrócie 'Biologią Villego'. Biblia dla maturzystów z Biologii i studentów lat początkowych. Sam z tego kułem do matury i egzaminów.

Książka wiekowa, ale myślę, że w większości jeszcze aktualna.

Chcę ją oddać komuś, kto interesuje się biologią, chciałby z niej maturę zdawać, jest w LO czy w gimnazjum, a nie stać go na najnowszą wersję.

Jeśli to możliwe to miłe byłoby pokrycie kosztów paczkomatu (~10cbl), pocztą wyjdzie pewnie sporo drożej.

Księgę zgarnie osoba, której powieść, dlaczego chce tą książkę wzbudzi we mnie największe #feels ( ͡º ͜ʖ͡º)

Taguję: #medycyna #biologia #licbaza
GregPelka - I kolejne #rozdajo i #zadarmo 
Tym razem jednak będzie trudniej. Oferta ...

źródło: comment_JJNLEI47YdXMdLSZfp4InY8gvkqSCRxD.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
@Trzyszcz: Egzaminy wstępne, egzaminy z biologii na 1szym roku - też doczytywałem.

Czemu raczej sobie? Za moich czasów to było 'must have' dla przyszłego maturzysty. Z czego się teraz uczą?
  • Odpowiedz
@GregPelka: O boziulku, bardzo bym chciała. Pewnie feelsy Cię nie dorwą, ale nie chcę pisać bzdur jak to rodzice nie wyrabiają, bo mam 8 rodzeństwa, bo nie mam. Po prostu dla mnie biologia jest czymś pięknym i mimo, że mam podręczniki to wgląd na starszy będzie jak najbardziej dobre.
  • Odpowiedz
@Trzyszcz: Tylko, że z przedmiotów typu biologia, chemia, czy nawet historia trzeba mieć PODSTAWY aby sobie wymyślić odpowiedź. Wiedza biologiczna to OGROM podstaw, żeby zrozumieć w pełni pewne mechanizmy.
  • Odpowiedz
@GregPelka: Świetna książka, która pozwala zrozumieć otaczającą nas przyrodę. Przeczytałem tyle razy w ciągu liceum, że się rozpadła (a jakość wykonania dorównuje treści, więc o to nie jest łatwo). Powyższej czwórce zawdzięczam niesamowicie dużo.
  • Odpowiedz