Wpis z mikrobloga

@AvalonYuuna: Hm, no w sumie xD
@pancreas: Wlasnie co do Iphone'a to mam najwiekszy dylemat bo:
Iphone na tle reszty telefonow ma gorsza specyfikacje pod kazdym wzgledem, a jest drozszy... Ale iOS to chyba lepiej zoptymalizowany soft niz Android dlatego tez przykuł mą uwagę
@Kuker wlasnie z niego pisze. Na stocku chodzil pieknie, ale zmienilem rom co by miec nagrywanie w 4k, slow motion. Nie wiem po co Ci 3GB jak ja tych 2 nie moge zapchac. Za 1k mysle ze zlapiesz uzywana wersje 32gb
@ellbbr: whoa, wlasnie patrzę na allegro i cenowo jest strasznie tanio, a specyfikacja zblizona do z2 czy s5. Jakis haczyk?
@kubosh: Gdybym mial okazje sprawdzenia w dloni to moze bym sie zdecydowal :)
@Kuker haczyk jest taki ze bez dodatkowych pleckow jak masz suche dlonie i czysty telefon to strasznie sliski, no i trzeba przyzwyczaic sie do przyciskow. Teraz nie wyobrazam sobie powrocic do telefonu z guziczkami na bokach, no i bez tap to wake/sleep
@ellbbr: ace2 co teraz mam tez dosc sliski jest ale daje rade. Nie ma guziczkow po bokach no tak, uruchamianie ekranu pewnie z tylu jest? troche niewygodnie bedzie jesli chodzi o 'skryte' uzywaznie telefonu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Kuker: no. Nudzi się człowiekowi wgrywanie modow na kółko. Na początku to fajna sprawa a potem sie nie chce. Ajfony polecam bo śmigają dobrze. Lepiej zoptymalizowane są. No, i aplikacje też. Jedyne co wkurza to ten iTunes. Prawie ze do wszystkiego potrzebny. Ale tak to git telefony.