Wpis z mikrobloga

Trochę poużywałem tego CloudyG2 3.1 i mam chwilę, by na szybko coś więcej o nim powiedzieć:
- Na stabilność nie ma co narzekać, nic nie resetuje się.
- Nie zauważyłem nagrzewania się (ponad normę).
- Muzyka gra, choć dziwnie płasko.
- Aparaty w aplikacjach typu Snapchat mniej mulą, podgląd jest "szybszy". Co do jakości się nie wypowiadam, bo jeszcze nie zdążyłem przetestować.
- Knock Code działa, ale łapało na tyle słabo, że wkurzyłem się i wyłączyłem.
- Jakość połączeń i zasięg tak samo tragiczne jak we wszystkich innych ROMach, wliczając stockowe.
- Bateria (kernel wbudowany w ROM)... Tu mam więcej do powiedzenia:
a) Ogólnie wytrzymał niecałe 18 godzin (z czego ~10 godzin to faktyczne używanie urządzenia) z takimi ogólnymi statystykami
b) W tym czasie jasność ekranu rozkładała się w taki sposób
c) Mocno żre baterię w standby - w czasie 8h snu zjadł ~10% baterii, screen 1 i screen 2
d) W trakcie używania (WiFi, Wypok, GG, Snapchat) bateria spada w tempie około 20% na godzinę.

Spodziewałem się lepszych wyników. Bardzo możliwe, że wypróbuję jeszcze kernel DorimanX.

#lgg2 #android #pokazbaterie #bateriaandroid

  • 23
@Axtezim: Jak dla mnie bugi stocka dyskwalifikują go. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@wendy_z_breaking_bad: Ja też tak się zastanawiałem, ale właściwie wszystkie ROMy na ten fon są słabe jeśli chodzi o czas baterii. Czego nie wgrasz, wyjdzie w końcu na to samo. Serdeczny kij w dupę LG za to, że zmarnowali tak potężny potencjał G2.
@Tojtek: Ja mam od wczoraj, ale za dużo nie powiem na razie. Zdarzają się na pewno bugi Sklepu Play, ale nie jakieś znaczące.
BTW przecież na Cloudy 2.1 bateria była super, mi trzymała co najmniej 6 godzin ekranu (jeżeli nie używałem gpsa, tylko w większości przeglądanie internetu) do 8-9 w porywach.
Jak by co to działa w pełni G3 Tweaks, tylko trzeba ściągnąć z xda.

U mnie KnockCode bez problemu działa.
@baczus: To ja w takim razie nie mam szczęścia nawet do G2, bo mi na każdym ROMie bez wyjątku tak słabo bateria trzyma. :/
Skoro G3 Tweaks śmiga, to wgrywam. Dzięki. :) Ogólnie Xposed zapomniałem wgrać. ( ͡° ʖ̯ ͡°)