Wpis z mikrobloga

Jako iż szukałem taniego noclegu w #karpacz w pobliżu #sniezka trafiłem na bardzo ciekawą ofertę.
35zł od osoby za dobę i 4 doba #gratis #rozdajo.
Dzieciak 3 letni gratis.
Tym oto sposobem 2 osoby plus dzieciak za 4 noclegi można zapłacić tylko 210zł co w polskich warunkach jest niezłym wyczynem.
Pokój całkiem spory TV , 3 łóżka , łazienka w pokoju , balkon , dostęp do kuchni itp.

Pensjonat nazywa się Leśne zacisze.
Bardzo miła oraz pomocna Pani się tutaj wszystkim zajmuje.
Tel.601-668-740.
Adres ul. skalna 94 Karpacz.

#reklama #wakacje #polecam #taniocha

Może się spotkamy. Ja tu zostaje do przyszłego piątku lub soboty.
  • 17
@MarcinGTD: dziękuję mireczku, miałem takie stałe miejsce w Karpaczu gdzie już byłem parę razy, na tej samej ulicy tylko pierwsze numery i bliżej centrum, a cena 45 złoty. Po zdjęciach widzę, że warunki bardzo podobne a różnica w cenie duża. Zrobiłem wstępną rezerwację na lato także myślę, że będzie spoko :) Powiedz mi tylko, jest jakieś miejsce żeby usiąść w pare osób na dworze? :) aaa no i jest jakieś magiczne
@Axtezim: Rabaty będą. Wstępnie w przelocie rozmawiałem z Panią prowadzącą.
A wspominałeś podczas rezerwacji o tej darmowej 4 dobie ?
Mi pani mówiła że dzwoniło parę osób i nikt nic nie wspominał.
Mówiła również że to jest promocja taka wiosenna przed sezonem, ale jakiś rabat da się spokojnie jeszcze uzyskać.
O jakieś hasło dla mirków to jeszcze porozmawiam i negocjuje.
@MarcinGTD: No Mireczku właśnie dzwoniłem do tej miłej Pani ( ͡° ͜ʖ ͡°) Taka słodka że cukrzycy można dostać, oczywiście pozytywnie. Zachwalała mi pokój obok Ciebie chyba 212. Dwa terminy w lipcu może dam rade z urlopem. Słyszałem że obok jakaś imprezka dzisiaj u Was.
@qlusek1: Mówiła mi że dzwonił ktoś z wykopu. Dzisiaj właśnie przyjechała grupa ludzi , a jutro reszta.
Ja mam pokój 202 i niema pokoju 212. Tu na piętrze są tylko 201, 202 203 , 204.
Zrobiłem fotki pokoju, wstawię jak wrócę do domu.
Wyruszam do 3miasta rano ok 5. Jest tu w pobliżu sporo atrakcji więc spokojnie jest co zwiedzać i oglądać przez minimum tydzień.
Za 8 dób zapłaciłem 400zł za
@MarcinGTD: Kolego odświeżam temat. Podrzuć kilka miejsc które warto zobaczyć z dziećmi jedno cztery lata drugie osiem miesięcy. Jedziemy na trzy dni więc nie będzie czasu na myślenie.
@qlusek1: Okej, ale wycieczki samochodem.
Złoty stok - Kopalnia złota. Bardzo fajna dla starszego dzieciaka , niestety troszkę daleko ale wg mnie warto.
Kudowa zdrój Czermna - Kaplica czaszek - ciekawa rzecz - poczytaj i zobacz fotki.
Szczeliniec - Fajne formacje skalne i wejście po schodach http://www.naszczelincu.pl/
Hmmmm co w Karpaczu...:
Wodospad
Zapora
Miejsce anomalii grawitacji
Młynek Miłości
Świątynia Wang
Dalej to:
Harrahov i skocznia odrazu Szklarska Poręba
Praga ale to
No Jeśli chodzi o pogodę to nie mam zastrzeżeń :) Idealna! Jednak wyjazd w góry nawet takie z siedmio miesięcznym i czteroletnim dzieckiem to naprawdę wyzwanie :). Warunki spoko tylko nie miałem pojęcia że pokój jest na poddaszu czyli prawie na trzecim piętrze hehehe. Dzieci i cały ekwipunek znosić i wnośić no masakra! W góry się nie wybieraliśmy więc zaliczyliśmy wszystkie prawie wszystkie możliwe atrakcje w mieście czyli muzea jakie tylko były