Wpis z mikrobloga

Mało jest jakiś krótkich recenzji tanich słuchawek z Chin więc takie małe #pokazzakupy

Podróbki xiaomi według mnie są najlepsze z 3 słuchawek jakie zamówiłem (i do tego najtańsze), jakość i wykonanie bardzo spoko, dźwięk nawet ok jak na taką cenę. Jedynie pilot ma bardzo słabo wyczuwalny przycisk i kliknięcie go bez patrzenia wymaga kilku prób. Jako jedyne słuchawki w komplecie miały 3 pary gumek o różnych wielkościach. Jak za taką cenę 10/10
http://www.aliexpress.com/item/Xiaomi-Headphone-Universal-Earphone-Noise-Cancelling-In-Ear-Headset-earphone-For-Xiaomi-Samsung-HTC-Huawei-LG/32274028843.html

Słuchawki z płaskim kablem nawet ok, grają dobrze aczkolwiek za dużo wysokich tonów jest, może jak się wygrzeją to coś się polepszy. Największy minus to wielkie logo ipoda i aplle na słuchawkach xD Na aukcji nic takiego nie było więc można zrobić refund? Wygląda to okropnie i muszę to jakoś zedrzeć. Z minusów to właśnie to logo i plastikowość słuchawek, osłona głośniczka również jest z plastiku w 2 innych słuchawkach była z metalowej siatki. Dodatkowo kabel wydaje się być dosyć słaby ale za to wtyczka wydaje się być najbardziej solidna. 6/10
http://www.aliexpress.com/item/LS4G-High-Quality-3-5mm-In-Ear-Earphone-Candy-Color-Symmetric-Headphone-Compact-Flat-Cable/2007042335.html

I na koniec podróbki samsunga, jakość wykonania tragiczna, cienki plastik, pełno pozostałości po odlewach i zapach niczym ze świeżych trampków kupionych na bazarze. Dodatkowo kabel który ma własne życie i zwinąć go się praktycznie nie da. 3/10 bo jakość dźwięku jest nawet ok.
http://www.aliexpress.com/item/Hot-original-EarPods-Earphone-handsfree-with-Mic-For-Samsung-S3-S4-S5-Note-2-3-4/32297967605.html

#itemyzchin #aliexpress
Pobierz epll - Mało jest jakiś krótkich recenzji tanich słuchawek z Chin więc takie małe #pok...
źródło: comment_KYnkibQl5I4sWbpIaRr8wVIfXjBw36jZ.jpg
  • 19
@epll: raz ze znajomym zamówiliśmy jakieś podróbki AudioTechnica z allegro za 10 zł. chyba że rzeczywiście to były oryginały, bo w żadnych słuchawkach dousznych, ktore miałem nie słyszałem tak pięknego niskiego basu jak w nich. nigdy nie wychodziłem ze słuchawkami dousznymi poza pułap 100 zł więc nie wiem co oferują inne modele, ale te za 10 biły na łeb wszystko i do tego kabel był giętki i sprężysty, więc się nie
@Axoi: Według mnie te czerwone i xiaomi. W xiaomi jest za mało trochę za mało basów w czerwonych znowu trochę za dużo. Ciężko wybrać. Ale xiaomi mają dużo lepsze wykonanie za to.
@r_dest: Kompletnie nie wiem :D Miałem dołączone do swojego samsunga słuchawki to jedyna różnica to to, że miały trochę większe basy niż te xiaomi. Za 3zł możesz kupić i spróbować :D Darmowa przesyłka więc tylko płacisz za słuchawki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@cybuch: to i tak strasznie przepłaciłeś, normalna cena to 8 dolarów
ja chce sobie kupić kz ate albo kz ed9, chyba wezme ate bo fajnie zbudowane są
@cybuch: akurat kolega kupował wersje z mikrofonem z 3-5 miesięcy temu i zapłacił 10 dolarów
może akurat nie umiałeś znaleźć dobrej aukcji, i sie zbytnio nie dziwie bo wpisanie kz ed-se prawie nic nie wyświetla, trzeba sie gimnastykować żeby znaleźć dobre oferty