Wpis z mikrobloga

LG UX4.0 NA G2!!!!!111ONEONE #capslockcrew

Dobra, cumple, a teraz na spokojnie. Łapcie tutaj CloudyG3 w wersji (obecnie) 3.1.
Od razu zaznaczam, że nie mam pojęcia jakiego BL wymaga ten ROM. Ja mam LP (ze stocka 30B) i pewnie dziś spróbuję wgrać. Życzcie powodzenia. xD

Co ten ROM ma i jaki jest, tłumacząc niektóre rzeczy na polski:

- pełny UX 4.0

- root + busybox + runparts + obsługa init.d

- odsyfiony

- blokada reklam (AdAway)

- menu zasilania z G4

- klawiatura z G4

- animacje pogody

- kalendarz z funkcją Event Pocket (nie wiem co to)

- obsługa wielu użytkowników

- split view (2 aplikacje odpalone naraz)

- mini view (cały ekran w zmniejszonym oknie, by móc obsługiwać 1 ręką)

- zmienione sterowniki aparatu (domyślam się, że XCam)

- nagrywanie rozmów

- spatchowany LGSmartWorld (co i tak nam się nie przyda xD)

- Viper4Android


#lgg2 #android
  • 25
A, dobra, już wiem jaki BL.

Can I upgrade to this ROM from other LP ROM?

- I dont know if your current ROM use the official partitions from LG LP releases or the modified one, this ROM requires org parts from LG. If you're not sure about that just kdz/tot back to Lollipop firmware, root, install AutoRec v2 to get the recovery and flash the ROM like Installation guide above.

Czyli
No i Xposed też można wgrać - podczas instalacji będzie opcja "Xposed support" i to wyrzuca QuickCover z systemu.

Kernel można wgrać jakikolwiek obsługujący stock LP, czyli np. DorimanX powinien pójść.
@Tojtek: Ja ściągnąłem 5 min po premierze, tylko nie mam czasu żeby zainstalować. Działa w miarę wszystko? Czy jakieś funkcje są wybrakowane, np aparat?
Działa z xposed G3 Tweaks?
@baczus: Właśnie jeszcze nie wiem, bo fon mi się póki co ładuje i się trochę cykam. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale spokojnie, sprawdzę co i jak. Aparat na bank sprawdzę, muzykę też i czas baterii również.