Wpis z mikrobloga

@wonzki: no tak, ale nie wzięłam oreo, wzięłam 3 paczki po 16 i jedną z 8 - latte macchiato. Może kiedyś kupię na spróbowanie, ale też wolę czekać na jakieś deale ;p np. na stronie tassimo jak się zarejestruje ekspres to dorzucają milkę i espresso gratis
@Dziglipaf: czemu chemii? Wiesz, że to normalnie świeżo mielona kawa pakowana hermetycznie w kapsułki zaparzana w ekspresie ciśnienowo? Jedynie mleko to coś o co można mieć wątpliwość, ale da się dolać własne, a poza tym inne kawy jakie mam są bez mleka.
@Shagga: prawdziwa dobra kawa w kapsułkach to tylko nespresso. Tassimo i dolce gusto to ekspresy gdzie liczy się wyglad zrobionej kawy, a nie smak. Moim zdaniem smak w tych ekspresach jest straszny, taki plastikowy
@Dziglipaf: dlaczego? brzmisz jakbyś miał taki ekspress i tłumaczył sobie, że warto było za niego zapłacić więcej niż 19 złotych, bo jest lepszy ( ͡º ͜ʖ͡º) Mi kawa z tego ekspresu bardzo smakuje i nie czuję żadnej różnicy pomiędzy taką a taką z coffe heaven gdzie jedna kosztuje 14 zł. A z drugiej strony jest o wieeele lepsza niż taka domowa jacobs rozpuszczalna czy parzona jaką
@Shagga: miałem ekspres dolce gusto:-) pracowałem tez w sklepie z ekspresami i miałem okazje poprobowania kaw z roznych maszyn. 19zl to bardzo dobra cena, ale to nie zmienia faktu ze jakosc kawy jest słaba. Nie odbieraj tego jako atak w Twoja stronę;-)
@Dziglipaf: nie odbieram :) może masz jakieś bardziej wyczulone kubki smakowe, albo jesteś smakoszem kaw. Mi kawy smakują bardzo, może się nie znam, ale jeszcze nie znalazłam żadnego powodu do narzekań. Ale może cena mi przyćmiewa oczekiwania, gdybym dała te co najmniej 200 zł za to może oczekiwałabym czegoś więcej, trudno powiedzieć