Wpis z mikrobloga

@ImperiumCienia: Chyba z 5 lat straciłam przy tej grze. Wtedy jeszcze smartphonów nie było, więc nie puściłbyś save'a z telefonu, tylko tak jak mówisz, trzeba było się urywać z imprezy i wracać do domu bo flota ląduje xD
  • Odpowiedz
@Famina: Puszczanie floty ze smartphona na imprezie też wcale nie jest łatwe, wydaje Ci się, że wszystko poszło ok, budzisz się rano, obrona wyzerowana, flota zdjęta, ale fuksem księżyć się pojawił :) Dziękujesz atakującemu
Tyle wygrać.
  • Odpowiedz
@Famina: grało się w 2005-2006 roku, a wydaje się jakby to było niedawno (,) Przez ogame dostałem urazu na resztę życia do gier wymagających regularnego logowania się. Nigdy więcej.
  • Odpowiedz
@Famina: Ile to już lat minęło, odkąd pierwszy raz zagrałem, lato 2005 roku chyba, jeszcze czasy gdy wracało się ze szkoły żeby odebrać flotę na czas, bo telefon z internetem nie był za bardzo spopularyzowany. Pamiętam też jak zbierałem pieniądze za dzieciaka żeby kupic sobie smartfona (za czasów gdy jeszcze tak ich nie nazywano xD) z win mobile specjalnie do pykania w ogejma. A teraz gram z czystej nostalgii i bawię
PerfectEquilibrium - @Famina: Ile to już lat minęło, odkąd pierwszy raz zagrałem, lat...

źródło: comment_zT8nfW3o5XuCfbMBXeWtQOvkRd8NzA4d.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Famina: chory a zarazem genialny patent z tą rozgrywką 24/7 w czasie rzeczywistym. Plus świetny klimat kosmicznej przestrzeni i możliwość kontaktu z podobnymi sobie chorymi #!$%@?, którzy też nie śpią o 4:00 nad ranem, bo muszą odebrać flotę albo zasadzają się na kogoś kogo zmorzył sen...
  • Odpowiedz