Wpis z mikrobloga

Natemat.pl przeszli samych siebie :D

Młodzi głosują na prawicę, bo tak ich nauczono. "Gdyby PO lepiej płaciła, siedziałabym cicho" - mówią nauczyciele

Równie ważny jest fakt, iż rządzący przez lata nie dostrzegali, przez kogo wychowywani są najmłodsi obywatele. Dziś płacą za to, że na lekcjach historii, WOS-u, polskiego, a nawet WF-u i biologii nie są obiektywnie uczeni świata, a często indoktrynowani przez osoby sfrustrowane obecnym porządkiem w państwie.

od lat polska młodzież jest wychowywana przez wielu nauczycieli do tego, by głosować na prawicę.


http://natemat.pl/144537,gdyby-po-lepiej-placila-siedzialabym-cicho-mlodzi-glosuja-na-prawice-bo-taki-ich-nauczono-w-szkole

#4konserwy #neuropa
Pobierz n.....c - Natemat.pl przeszli samych siebie :D

 Młodzi głosują na prawicę, bo tak i...
źródło: comment_iAV4WC0TaG2wM7dGjCeQ4qWmXZ0F9GvS.jpg
  • 17
@nieumiemtanczyc: WOSu... Boże ja w gimnazjum i liceum miałem nauczycieli którzy są idealną czerwoną hołotą ,nie mówiąc już o tym że dyrek w Liceum był nie dość że właśnie nauczycielem WoSu, to jeszcze za czasów młodości był najmłodszym członkiem PZPRu... a to chyba samo za siebie mówi. Nie są potrzebne wzory prawicowe, gdy z pierwszej ręki widzi się co lewaccy nauczyciele potrafią robić ze zdrowym rozsądkiem i logiką. Może to dlatego
Wszyscy nauczyciele tak bardzo za PiS i Korwinem, szkoda tylko, że ZNP to typowo sldowski twór.. Moi nauczyciele byli różni, jedni za UW, inni za PiSem, jeszcze inni tęsknili za komunistami. Innymi słowy - odzwierciedlali społeczeństwo. Ale żadnej agitacji u nich nigdy nie widziałem, najwyżej jakieś tam szydzenie z Korwina, jak przyznawałem się w gimnazjum, że jestem jego wyzawcą, ale w sumie ich rozumiem xd
@nieumiemtanczyc: Jak jeszcze chodziłem do szkoły to miałem serdecznie w dupie politykę i w sumie mnie nie obchodziło co się dzieje na scenie politycznej. Polityczną świadomość uzyskałem ok 20 lvl. Prawda jest taka: dopóki dostajesz pieniądze od rodziców to polityka Cie gówno obchodzi (wiadomo są jednostki i też nie mówie o gimbozwolenników krula, bo oni nie mają pojęcia o co tam chodzi tylko, że krul jest kul). Więc jeden wielki bełkot