Wpis z mikrobloga

O czym ona mówi? Nie miałem pojęcia, że coś takiego w ogóle istnieje! Dziękuję bardzo mediom publicznym!
Widzę dwa wyjścia:
1. albo ludzie otworzą oczy i zaczną organizować się już teraz, 2. albo po wojnie, którą możni tego świata nam szykują (przy tej opcji może już nie będzie miał kto organizować się).
#btc #bitcoin #kryptowaluty #ankap #anarchokapitalizm #nieprzyjacieleniewoli #anarchizm #polityka #polska #swiat #ekonomia #gospodarka #rzad #wojna #prawda #media
p.....4 - O czym ona mówi? Nie miałem pojęcia, że coś takiego w ogóle istnieje! Dzięk...
  • 8
@pawlo74: nota bene takie kooperatywy bardzo fajnie się sprawdzają również w Polsce. Działa to bardzo prężnie i wcale nie przypomina spółdzielni z PRL, bo jest jedna zasadnicza roznica. rzad się w to ludziom nie wpieprza. Ludzie uzyskują żywność wysokiej jakości i to bez sanepidu itp. dostawcy są sprawdzani przez członków kooperatywy, a każdy członek jak chce być członkiem musi przepracować np. 3h miesięcznie i samemu wybiera zadania do ogarnięcia.
@pawlo74: poszukaj sobie lokalnej kooperatywy w swoim mieście lub dzielnicy. BTW często jest taniej, można też wspierać rolnika i dostawać plony. To dosyć zamknięte społeczności z wiadomych względów.
@pawlo74: Trochę nie chce mi się wierzyć w przesłanie tego co ona mówi. Wydaje mi się, że ta opinia jest bardzo jednostronna - chciałbym zobaczyć bardziej obiektywną analizę takiego systemu, z wyszczególnieniem mocnych i słabych stron opartą na statystykach przestępczości, wskaźników ekonomicznych itd.

Ogólnie popieram taki model państwa, ale jeżeli coś brzmi zbyt pięknie to należy być sceptycznym.
chciałbym zobaczyć bardziej obiektywną analizę takiego systemu, z wyszczególnieniem mocnych i słabych stron opartą na statystykach przestępczości, wskaźników ekonomicznych itd.


@McGravier: ja podobnie ale dlaczego nie mówi się o tym w mediach? Dla mnie to sygnał, że to może być prawda. Teraz przypominam sobie jak kiedyś byłem u fryzjera Kurda i tam słyszałem rozmowę na temat tego Kobane. Nie miałem pojęcia o czym mówią, teraz przynajmniej wiem. Szczerze mówiąc im więcej