Wpis z mikrobloga

Mireczki (Mirebelki nie, #!$%@? was to obchodzi xD) co sie kiedys odjebywalo u mnie na chacie to wy i ja nawet nie ( ͡° ͜ʖ ͡°). #!$%@? za gowniaka xD gralem se w Tibie (taka gra chopek chodzi I zabija xd). No i jakoze bylem gowniakiem, to mialem ograniczony czas na granie (cale 7 h dziennie moglem szpilac xD). A ze expic trzeba bylo motzno to 7 h nie wystarczalo i trzeba bylo zrobic male nadgodziny xD. No wiec roznie to bywalo, czasem szybkie wstawanko o 4 i wtedy alibi przed mame i tate ze stuleja nie pozwala zasnac i trzeba sie pouczyc xD. No ale pojawil sie w okres w ktorym levele trzeba bylo nabijac szybciej bo atencja na moim owczesnym swiecie (Elera XD) urosla do 9/10 bo bylem juz wysokim druidem. Zatem nie wystarczalo wstawac o 4 tylko trzebo bylo zaraz po zasnieciu mame I tate. Ale tutaj maly problem xD bo moj pokoj 4 m^2 xD byl na samym szarym koncu domu i zeby sie dostac do kompa to trzeba bylo przejsc kolo sypialnie mame xD. Tutaj taka mala dygresja xD bo jak bylem gowniakiem lvl 12 to tez gralem w tibiunie, ale wtedy wstawanie o 4 rano nie bylo takie proste bo nie mialem telefonu ktory mialby mnie obudzic xD I przywiazywalem sznurek do takiego budziko-zegara mechanicznego i do ucha xD I jak budziG zaczynal #!$%@? to ciagnal mnie za ucho I sie budzilem xD . No wiec czekalem na mame az usnie ale pewnego dnia mame nie spala dlugo ale lezala juz w lozke z tate. Mowie #!$%@? tam xD raz sie zyje #!$%@? trzeba expic. No ale ze droga z pokoju do upragnionego kompixa xD zajmowala mi jakies 30 min xD (zeby mame nie slyszala #!$%@? to szedlem wolno i cicho xd) to raz sie zdarzylo ze mame z tatem zaczeli kopulowac xD no i #!$%@? ja troche wtf co to sie odpierala mame krzyczy, lozko skrzypi, ewakuowac sie czy czo. No i tak oto dowiedzialem sie co to segzy, ostatecznie nie odpuscilem I nie zmarnowalem drogi przebytej (jakies 15 min czyli okolo 7 metrow) I stalem twardo sluchajac jak tate se rucha xD. Od tej pory ostro trzepalem kapucyna (nie myslalem o mame xD) ale to juz wam pozniej opowiem jak bedzie zapotrzebowanie xD.


#coolstory #truestory #niepasta #tibia #tibiazwykopem #seksy
  • 18
@Drach_stu_lej: my we czwórkę w jednym pokoju mieszkamy i prawie codziennie słyszałem te charakterystyczne "chlup chlup" jak jeszcze kopulowali, zawsze starałem się wcześnie zasnąć ale po całodziennej bijatyce/ wygnaniu spędzonym na ulicy/parku klatce nerwy zazwyczaj nie pozwalały
Też mam związane z tym #coolstory ale to innym razem (jeśli będzie, bo licznik bije)