Wpis z mikrobloga

Cześć, dziś kongres #nowoczesnapl zacząłem się zastanawiać jak LEPIEJ przybliżyć wszystkie fakty z życia politycznego członków założycieli tej formacji. Bez hateu, insynuacji, obraźliwych uwagi, z możliwością publikacji własnej wersji wydarzeń za czasów PZPR, UD, KLD, UW, AWS, PO (itp.) przez samych zainteresowanych itd. strona byłaby podzielona na działy: nasze oświadczenie (czemu ma służyć strona), sylwetki działaczy (pan Petru), sylwetki sympatyków (np. panowie Olechowski, Balcerowicz), kontakt. Merytorycznie, tylko fakty w oparciu o publicznie dostępne materiały i obiektywne komentarze polityczne. Co o tym myślicie? PS. nie jestem fanem ani Korwina ani Kukiza ani POPiSu a tym bardziej SLD lani PSL i chciałbym móc zagłosować ew. na NowoczesnaPL ale dopiero jak panowie wyjaśnią swoje wcześniejsze działania ze swojej prespektywy #polska #polityka
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DoTheMonkey: zdaję sobie sprawę, że sami z siebie nie będą chętni, ale wygląda na to, że polityczna świadomość w polskim internecie (że tak to określę) jest już na tyle silna po wyborach prezydenckich, że będzie można ww. panów przekonać aby wydali stosowne oświadczenia. Tag? #lustracjanowoczesnapl
  • Odpowiedz
wszystkie fakty z życia politycznego członków założycieli tej formacji


- startował do parlamentu z ramienia UW
- nie zdobył mandatu (UW również)

ufff, to już chyba wszystko
  • Odpowiedz
@goodgoy: to jest chyba najmniej dla mnie istotne :) miałem na myśli o to o jakie postulaty walczyli, które się udało zrealizować, które nie i dlaczego. Pan Petru np. był doradcą Leszka Balcerowicza, co wtedy robił, co się udało a co nie i dlaczego.
  • Odpowiedz