Wpis z mikrobloga

Ejmirki dlaczego teraz kobiety nie pieka placków ? Pamiętam za smarkacza jak co piatek matula piekla jakiś placek z którego 1/3 dawala w zamian za inny sąsiadce ta z kolei oddawał czesc swojego do której ciotki bym nie poszedł zawsze byla blacha karpatki czy jablecznika. Czemu tak zajebista tradycja upadla ? Jestem pewny ze nasze #rozowepaski nie potrafiły by nawet piany ubić. Ech cudowne kobiety i dzieciństwo.... #gorzkiezale
  • 21
  • Odpowiedz
@owsikalfred: Kiedyś ludzie byli bardziej otwarci na siebie, zwłaszcza we wszelkiego rodzaju wspólnotach mieszkaniowych.

Co do różowych - skąd ta pewność? Bo ja znam takie, które potrafią więcej niż ubicie piany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@owsikalfred: bo współczesne laski sa wychowywane na księżniczki które maja ladnie wyglądać. Nie potrafią gotować, sprzatac czy zająć się domem. Mają realizować sie zawodowo i kupowac gotowe żarcie. Tyle. Sztywny podzial rol sie rozmywa, kobiety przestają umieć gotowac a jednoczesnie corqz wiecej facetow posiadajacych te umiejętności.
  • Odpowiedz
@owsikalfred: no chyba nie... Pieczenie ciasta to najlepsza rzecz na świecie! Szczególnie w zimie. Albo w czasie chłodnego poranka. I to ciepło od piekarnika, zapach świeżego ciasta... Dzisiaj chyba upieke tort!
  • Odpowiedz
@owsikalfred: ja nie piekłam nigdy. Szczerze-z lenistwa. Szczytem moich umiejętności był sernik na zimno z torebki. Ale od kiedy poznałam swojego niebieskiego paska zaczęłam piec. Z owocami,kruche,z piankami,nawet tort sama w całości wykonałam. Może dopiero jak ma się dla kogo to się zachciewa ;)
  • Odpowiedz