Wpis z mikrobloga

Mirki, polećcie klimatyczny horror. Data powstania - nieistotna, nie musi też straszyć :). Naprawdę dużo widziałem, także bez oczywistości. Found footage i docu-sroku to jedyne niemile widziane podgatunki. Z góry dziękuję
#film
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sejsmita: Co do Mamy to primo lubię J.Chastain więc umiliła mi seans, natomiast całość była niezła, trzymała w napięciu, trochę w klimacie labiryntu fauna. Maniac nowy jest POV, świat widzimy oczami bohatera, taki klasy B mocno, stylizacja na lata 80te, slasher delikatny z Frodo Bagginsem. (te dwa takie 6,5/10)
Pokojówka jest super, nie widziałem jeszcze tej zrekonstruowanej wersji, z poprawionym obrazem, ale historia jest mega. (9/10). a polecam te dwa
  • Odpowiedz
@konstar18: Obejrzałem 15min Pokojówki i wyłączyłem. Zapowiada się bardzo dobrze i wolę do niego zasiąść wypoczętym, żeby nie zepsuć seansu, bo ten kwadrans rokuje co najmniej bardzo dobrze.
Filmy Ti Westa widziałem - dom diabła bardzo mi się podobał, zajebisty oldskul, no i Tom Noonan w horrorze - nie potrzeba lepszej reklamy :D
Pozostałe dwa "się robią"
Generalnie skończyło się na tym, że odświeżyłem sobie Zły Wpływ Księżyca - imo
  • Odpowiedz