Wpis z mikrobloga

Wniosek o wprowadzenie do porządku obrad projektu związków partnerskich został ZNOWU odrzucony.
PO - 171 głosowało, 103 za, 45 przeciw, 23 wstrzymało się.
PIS - 121 głosowało, 121 przeciw.
To jest ten dialog z obywatelami? Kraj przyjazny każdemu? Gratuluję PIS, jak zwykle zatkaliście uszy i śpiewaliście "lalalalala, w dupie mamy Polaków".

A radni PIS w Tarnowie usiłują zmusić kierownictwo biblioteki, żeby odwołali spotkanie z Marią Czubaszek. Tylko szkoda, że nie pomyśleli o mieszkańcach Tarnowa, którzy chcą tego spotkania.

Coś w stylu "w dupie mam zdanie innych, moja racja jest najmojsza i moje wartości są najwartościowsze". Żenada.

#neuropa #lgbt #polityka
  • 377
  • Odpowiedz
@SuperPunia: osobiście śmieszy mnie, i jednocześnie smuci, ta irracjonalna obawa przed tym, że osoby tej samej płci (bo o to głównie jest scysja), mogłyby zawrzeć formalny związek; nie potrafię zrozumieć, dlaczego komuś miałoby to przeszkadzać.
  • Odpowiedz
@SuperPunia: pisiory powinny leżeć krzyżem w kościołach i nie wyłazić...

Nie będą mi sie tutaj sodomity w świetle prawa na legalu parzyć ze sobą.


@ImInLoveWithTheCoco: widać jak bardzo ci wyprała mózg propaganda prawacka. Ze związków partnerskich korzystałoby mnóstwo par heteroseksualnych. To daje dużo praw i przywilejów, a jednocześnie nie jest jeszcze ślubem. Zresztą idź być egoista konserwą gdzie indziej
  • Odpowiedz
@Recuvvva: No tak, bo tobie jako heteroseksualiście taka ustawa robi jakąkolwiek różnicę. Bardzo cię będzie bolało, że dwoje dorosłych i świadomych ludzi żyje w związku i że mają w tym związku takie same prawa (nawet nie takie same, mniejsze) jak związki hetero?
  • Odpowiedz
@SuperPunia: w dupie mamy polaków? bo jest 1 promil pedałów? i kilkadziesiąt % katolików? to chyba logiczne, że tylko ty, artpop i hartman bedziecie głosowac za pederastią. jak chcesz pedałów to na hartmana głosuj, a nie licz, ze partie cetro - prawicowe wprowadzą pedałów xD
  • Odpowiedz